Паралімпіада-2024: Україна піднялася на сьоме місце у медальному заліку

Українські паралімпійці вибороли сьоме місце в загальному медальному заліку Паралімпійських ігор-2024 у Парижі. Вони здобули 45 медалей, серед них – 9 золотих, 15 срібних та 21 бронзову.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Міністерства молоді та спорту.

У шостий день змагань спортсмени збірної України вибороли 10 медалей: 4 золоті, 3 срібні та 3 бронзові.

Плавання:

• Юрій Шенгур (100 м, спина, клас S7);
  • Андрій Трусов (100 м, спина, клас S7);
  • Данило Чуфаров (200 м, комплексне плавання, клас SM11);
  • Ігор Німченко (100 м, батерфляй, клас S10).

Легка атлетика:

• Юлія Шуляр (біг на 400 м, клас Т20);
  • Олександр Яровий (штовхання ядра, клас F20);
  • Наталія Кобзар (біг на 400 м, клас T37);
  • Оксана Ботурчук (біг на 400 м, клас Т12);
  • Максим Коваль (штовхання ядра, клас F20).

Фехтування:

• Олена Федота-Ісаєва (шабля, категорія В).

Паралімпійці України продовжують боротися за нагороди. Змагання триватимуть до 8 вересня. Нині Україна перебуває на сьомому місці у медальному заліку.

Нагадаємо, у перший день Паралімпіади-2024 українці здобули чотири медалі. У третій день змагань черкащанин Роман Данилюк виборов бронзу у штовханні ядра. Цьогоріч Україну на Паралімпіаді представляють 140 спортсменів у 17 видах спорту.

Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”.