Попри обстріли 86 % українців підтримують збройну боротьбу з росією

Фото: “Бабель”

Попри російські обстріли, які руйнують інфраструктуру та забирають життя людей, 86 % респондентів відповіли, що потрібно все одно продовжувати збройну боротьбу, навіть якщо обстріли продовжаться.

Про це йдеться в результатах опитування КМІС.

За результатами опитування, 71 % українців повністю згодні, що Україна має боротися за свої території, решта 16 % швидше з цим погоджуються.  Натомість лише 10 % респондентів відповіли, що потрібно перейти до переговорів для якнайшвидшого припинення обстрілів, навіть якщо доведеться піти на поступки росії.

Скільки українців згодні чинити опір попри терор росії

Фото: КМІС

Із Заходу на Схід і зростає частка тих, хто готовий до поступок, але у всіх регіонах більшість дотримуються думки, що треба продовжувати збройний опір. Навіть на Сході 69 % дотримуються такої думки. Йдеться про жителів Харківської та Донецької областей, які зазнають постійних ракетних та артилерійських обстрілів.

Із Заходу на Схід чи варто давати збройну відсіч попри обстріли

Фото: КМІС

Більшість російськомовних респондентів – 66 %, також вважають, що потрібно продовжувати збройний опір, навіть якщо обстріли продовжаться. І лише 29 % вважають, що потрібно розпочинати переговорити, навіть якщо доведеться йти на поступки.

Незалежно від мови українці готові продовжити чинити опір рф

Фото: КМІС

Додамо, опитування “Омнібус” упродовж 21-23 жовтня 2022 року провів Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера (computer-assistedtelephoneinterviews, CATI) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Опитано 1000 респондентів у віці 18 років і старше, які проживають у всіх регіонах України, окрім тимчасово не контрольованих владою України до 24 лютого територій. Також опитування не проводилося з громадянами, які виїхали закордон після 24 лютого. 

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і з врахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищувала 3,4% для показників, близьких до 50%, 3,0% для показників, близьких до 25%, 2,1% – для показників, близьких до 10%, 1,5% – для показників, близьких до 5%.

Також читайте: 57 % українців стали більше спілкуватися українською після вторгнення росії. 

Долучайся до телеграм-каналу “Шо там у Черкасах?”. Оперативно повідомляємо про повітряні тривоги і першими повідомимо про нашу перемогу

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *