Посадовець спростував міфи про те, що перейменовувати вулиці дорого

Член топонімічної комісії Олексій Дубовий вчергове спростував міф про те, що перейменування вулиць “коштує дорого”.

Про це він заявив під час прямого ефіру у студії “18000”.

– Чинне законодавство України не зобов’язує вас вносити зміни у паспорт. Я, зокрема, живу на вулиці Небесної Сотні, але в мене досі у паспорті стара прописка. Це не заважає мені брати участь у виборах, користуватися послугами банків і будь-яких інших структур. Інформація про перейменування вулиць надходить до всіх необхідних реєстрів, – зазначив Олексій Дубовий.

У разі продажу майна зміна назви вулиці у документах відбудеться автоматично – новий власник після оформлення у нотаріуса отримає документ уже з новою назвою.

– Сума оплати переоформлення від цього не змінюється, – запевнив посадовець. – Єдині незручності будуть у фізичних осіб – підприємців і юридичних осіб. Їм справді треба буде внести зміни в установчі документи, але законодавство не визначає періоду, в який їм треба це зробити. Ніхто не говорить, що вам треба це зробити через тиждень чи через місяць.

Що стосується табличок з новими назвами, то їх мають замінити балансоутримувачі приміщень.

– Раніше це були СУБи, зараз це управлінські компанії, ОСББ, приватні власники домоволодінь. Думаю, свідомість наших жителів спрацює і вони це зроблять, – додав Олексій Дубовий.

Інший член топонімічної комісії, історик Сергій Шамара висловив думку, що змінювати назви вулиць, які досі в Черкасах асоціюються із “руським міром”, потрібно вже зараз.

– А коли ж тоді “на часі”, якщо досі не на часі? Зараз говорять, що мовляв треба кошти спрямувати в інше русло. Так кошти на це не витрачаються. А, чекайте, витрачаються. Пачка паперу, яка йде Олексію Дубовому на протоколи із засідання топонімічної комісії. Можу купити її особисто, – сказав Шамара.

Дивіться повне відео ефіру

Як повідомляв “18000”, топонімічна комісія Черкаської міської ради пропонує перейменувати низку вулиць та провулків.

Підписуйтеся на телеграм-канал “Шо там у Черкасах?”. Лише перевірені новини


Матеріал підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. Думки, озвучені у тексті, відображають позицію автора і не обов’язково відображають позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *