Прикривали дітьми: у Черкасах знову не змогли демонтувати кіоск, який захищає скандальний адвокат (ФОТО)

Фото із Фейсбуку Станіслава Коломійця

Сьогодні управління інспектування разом із підрядною організацією знову не змогли демонтувати незаконний кіоск в центрі міста.

Вдень тимчасову споруду вдалося повантажити на спеціальний автомобіль. Проте на місце прибули молодики спортивної зовнішності і заблокували виїзд авто. Опісля особи, які заважали демонтажу, також привели до кіоску дітей. Протягом всього часу на місці перебували також представники поліції.

Фото із Фейсбуку Станіслава Коломійця

У підсумку ТС повернули на місце.

“Ні я особисто, ні співробітники Управління інспектування, ні підрядник не візьмуть на себе відповідальність за шкоду життю і здоров`ю інших громадян – ні власників незаконних споруд, ні їх тітушок. Тим паче, для нас неприйнятно вступати у протистояння, де інша сторона ганебно прикривається маленькими дітьми. Кіоск з кавою не вартий того, щоб тягти малечу у натовп тітушок і поліцейських, де будь-якої секунди спалахне силовий конфлікт”, – написав у своєму “Фейсбуці” начальник управління інспектування Станіслав Коломієць.

Нагадаємо, вперше демонтувати кіоск спробували ще 26 листопада.

Зазначимо, що об’єкт захищає Сергій Гартінгер. Черкаський адвокат, який свого часу “засвітився” у скандальній історії із захопленням квартири. Також Гартінгер заявляв про створення “паралельної влади”, що не платитиме податки.

Фото із Фейсбуку Станіслава Коломійця

коментарі

3 Коментарі

  1. За что только не брался Гартингер. Партия 5.10-успешно похоронил.Визовый центр “Русская Америка”-успешно похоронил. Так и киоск етот в любом случае демонтируют.Серёжечка запомни что посеешь то и пожнёшь. Мы все дорогой о тебе знаем.

  2. Коломиец балабол не может снести киоск дети мешают давите детей менты для чего там стоят?

  3. Саме така “влада” -безхребетна і продажна мовчки лягала у під окупанта а зараз своєю неспроможністю плодить Гартингерів, Бодашків та іншу шахрайську наволоч.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини