Семирічний черкасець став переможцем шахового турніру

Семирічний Ярослав Євсєєв переміг у “Відкритому Кубку Києва “Гран-прі 64” з шахів.

Про це повідомили в пресслужбі департаменту освіти та гуманітарної політики.

Ярослав – вихованець Багатопрофільного молодіжного центру. Він змагався за першість разом із майже 80 учасниками з різних міст України.

Змагалися шахісти із 3-м спортивним розрядом. Турнір тривав за швейцарською системою у дев’ять турів. Контроль часу – 30 хвилин кожному учаснику на партію, з додаванням 30 секунд за зроблений хід. У результаті хлопець переміг, здобувши абсолютну перемогу. Він виконав норматив ІІ-го розряду з шахів.

У турнірі брав участь ще один черкасець – Олесь Михлик. Він виборов третє місце з результатом 7 із 9-ти очок.

Нагадаємо, черкащани вибороли низку нагород зимового чемпіонату України з легкоатлетичних метань.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.