Сили оборони за добу уразили 23 ворожі артилерійські підрозділи, вдарили по чотирьох ЗРК

Вогнева позиція

Фото: Генштаб

Авіація сил оборони за минулу добу завдала сім ударів по районах зосередження особового складу противника та чотири – по зенітно‐ракетним комплексам ворога.

Про це інформують у Генштабі ЗСУ.

Підрозділи ракетних військ і артилерії протягом доби уразили пункт управління, чотири райони зосередження особового складу та військової техніки, два склади боєприпасів, один склад пально‐мастильних матеріалів, 23 артилерійські підрозділи на вогневих позиціях, два засоби радіоелектронної боротьби та два вузли зв’язку противника.

Водночас за добу вдарив по Україні трьома аеробалістичними ракетами Х‐47 «Кинджал», трьома крилатими ракетами Х‐22 та чотирма дронами‐камікадзе «Shahed‐136/131». Українська ППО знищила три дрони‐камікадзе.

Ворог завдав 49 авіаційних ударів, здійснив близько 50 обстрілів з реактивних систем залпового вогню.

Крім того, вночі на 23 червня рф застосувала по Україні крилаті ракети Х‐101/Х‐555 та дрони‐камікадзе типу «Shahed».

Нагадаємо, на Херсонщині працюють черкаські комунальники і працівники агропідприємств.

Моніторинг ситуації в Черкасах та Україні під час масових ракетних атак. Підписуйся на телеграм‐канал «18000 | Шо там у Черкасах?»

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини