26 лютого відбувся аукціон закупівлі для комунального підприємства КП «ЧЕЛУАШ» двох автомобілів Peugeot Rifter Allure L1.
Інформація про це міститься в системі «Прозорро».
За результатом аукціону, найнижчу пропозицію подало підприємство ТОВ «НЬЮТОН АВТО МІСТО», яке зареєстроване в Черкасах та є офіційним дилером автомобілів марки Peugeot. Вартість пропозиції 1 млн 284 тисячі гривень або ж 642 тисячі 500 гривень за одиницю.
Peugeot Rifter – це модель мінівенів від французького виробника.
Власником підприємства ТОВ «НЬЮТОН АВТО МІСТО» є Юрій Котолуп – депутат міської ради, обраний від партії «Слуга народу». Водночас директором підприємства КП «ЧЕЛУАШ» є Олексій Мельник – також депутат міської ради від партії «Батьківщина».
Зауважимо, що видатки на техніку мають бути передбачені у програмі соціально‐економічного розвитку, яка досі депутатами не ухвалена. В попередній версії документу не було жодних подібних затрат на техніку для КП «ЧЕЛУАШ». Крім того, комунальниками оголошено закупівлю дорожньої фрези вартістю 7 млн гривень.




ну здорово же, хорошие машины в хорошей комплектации. хоть на затратах на топливо секономят. хорошо что в Черкасах купили а не пополнили бюджет другого города налогами