Місто Сміла, як і Смілянський район, потрапили в “червону” карантинну зону. Також у “червоній” зоні лишається місто Канів. Таке рішення щойно ухвалила Державна комісія ТЕБ та НС.
Про це у своєму телеграм-акаунті повідомляє голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук.
Відповідне рішення набирає чинності з 19 жовтня.
Потрапляння у “червону зону” означає заборону на:
- приймання відвідувачів у закладах культури, кінотеатрах, закладах громадського харчування, торгово-розважальних центрах, спортивних залах, фітнес-центрах, торговельного і побутового обслуговування населення:
- але дозволена торгівля продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом. А також – провадження банківської та страхової діяльності, медичної практики, ветеринарної практики. Дозволена діяльності автозаправних комплексів, СТО, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльність з ремонту комп’ютерів, побутових виборів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку;
- працюватиме й служба адресної доставки;
- заборонено відвідування установ і закладів, що надають соціальні та реабілітаційні послуги сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах, крім тих, які надають екстрені соціальні послуги, центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги,соціального патрулювання.
- + обмеження “помаранчевої”, “жовтої” й “зеленої” зон.
Як повідомляв раніше “18000”, за попереднім рішенням комісії, у “помаранчеву” зону з 12-го жовтня потрапили Черкаси, Ватутіне, Золотоноша та Умань, Городищинський, Драбівський, Жашківський, Звенигродський, Золотоніський, Кам’янський, Катеринопільський, Корсунь-Шевченківський, Лисянський, Манківський, Монастирищенський, Тальнівський, Уманський, Христинівський, Черкаський, Чигиринський, Чорнобаївський та Шполянський райони.
Ця зона передбачає заборону:
- діяльності закладів розміщення (хостели, туристичні бази тощо), окрім готелів;
- діяльності розважальних закладів, ресторанів у нічний час;
- планових госпіталізацій у лікарнях;
- роботу спортзалів, фітнес-центрів та закладів культури;
- прийом нових змін в дитячі табори;
- обмеження для масових заходів: 1 людина на 20 квадратних метрів та не більше 100 людей
У “жовтій” зоні не лишалося міст Черкаської області.
Навіщо закрили станцію ім. Т. Шевченка, чим їздить замість приміських та пасажирських поїздів, будемо їздити БЛА БЛАКАРОМ, а це куди небезпечніше, а ніж у поїздах, сидимо поруч одне біля одного,,,,,,,
Але людям з високих кабінетів цього не зрозуміти. Вони їздять на дорогих автомобілях, і людське їм “чужде”
А навіщо їм прості люди їз мінімалкою та мізерною пенсією,виживайте як можете а ми вам червону зону.