Студентка Черкаського національного університету померла через генетичну хворобу

померла студентка ЧНУ

Не стало студентки ЧНУ Альони Черес. Фото: пресслужба університету

Не стало студентки Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Альони Черес. Вона померла через генетичну хворобу. 

Інформацію в коментарі «18000» підтвердила заступниця директорка ННІ фізичної культури, спорту та здоров’я Ольга Головатенко.

Альона Черес навчалася на четвертому курсі навчально‐наукового інституту фізичної культури, спорту та здоров’я. Здобувала фах «Спеціальна освіта. Ортопедагогіка».

«Студенти і викладачі інституту, ректорат, профспілковий комітет, студентська рада висловлюють щирі співчуття рідним та друзям Альони», – йдеться в повідомленні ЧНУ імені Богдана Хмельницького.

Нагадаємо, що через ДТП загинув студент черкаського університету.

Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм‐канал «18000 | Шо там у Черкасах?»

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини