Тетяна Довгаль – краща спортсменка місяця на Черкащині

Боксерка Тетяна Довгаль

Боксерка Тетяна Довгаль визначена кращою спортсменкою листопада на Черкащині.

Про це інформують на фейсбук-сторінці відділення НОК у Черкаській області.

У листопаді на перемогу претендували два кандидати – боксерка Тетяна Довгаль та гімнаст Ілля Ковтун, які здобули вагомі результати на міжнародних змаганнях. Експертна комісія при відділенні НОК України в Черкаській області голосуванням визначила переможця. Кращою спортсменкою листопада 2022 року на Черкащині стала Тетяна Довгаль. Боксерку та її тренера олімпійський осередок відзначить грошовою премією.

Додамо, майстер спорту України міжнародного класу Тетяна Довгаль упродовж 14-26 листопада брала участь у чемпіонаті світу серед молоді з боксу серед жінок в Іспанії. Спортсменка виборола друге місце та стала віцечемпіонкою світу. Змагалася Тетяна у ваговій категорії 60 кг. Тренує її Ілля Дубовий.

Нагадаємо, самбістка Влада Торопцева виборола срібну медаль Кубка Європи.