
В «Укрпошті» можна отримати тисячу від Зеленського
Тисячу гривень від Зеленського можна буде отримати у відділеннях «Укрпошти» або через листоношу з 4 грудня.
Про це пише «Економічна правда».
Водночас якщо оформити тисячу в «Укрпошті», то й витратити її можна буде лише в межах послуг поштового оператора.
Кошти можна спрямувати на придбання українських товарів, які продаються у відділеннях, замовлення ліки, оплату комунальних послуг та мобільного зв’язку.
Також 1000 гривень можна віддати на благодійність. Генеральний директор «Укрпошти» Ігор Смілянський у коментарі «Економічній правді» пояснив, що задонатити державну допомогу можна у міських відділеннях, натомість у селах, де «немає онлайну» така можливість не передбачена.
Спрямувати кошти можна на спільний фонд «Укрпошти» з Київською школою економіки. Звідки донати потрапляють до ЗСУ, ГУР, притулків для тварин тощо.
Тисяча гривень від Зеленського
Як писав «18000», кошти, отримані з програми «Є‐підтримка«, можна буде витратити на оплату українських товарів і послуг, зокрема комунальних послуг, електрики, квитки на потяги «Укрзалізниці», українські лікарські засоби, українські книжки та культурні послуги. Також додаткову тисячу можна буде задонатити армії чи волонтерам.
Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм‐канал «18000 | Шо там у Черкасах?»


