У Черкасах перейменували вісім вулиць: чи потрібно змінювати місце прописки містянам

Учора, 25 лютого, депутати міської ради проголосували за перейменування восьми вулиць та провулків у Черкасах. Водночас це не зумовлює необхідності зміни місця прописки осіб, які мешкають на них. 

Про це в коментарі нашому виданню розповів начальник юридичного управління департаменту управління справами та юридичного забезпечення Олександр Мазур.

За його словами, містянам, які проживають у будинках на перейменованих вулицях та провулках, змінювати місце прописки немає необхідності.

– У зв’язку з перейменуванням вулиць громадянам особливо нічого додатково робити не потрібно. Декілька років тому в місті пройшла масштабна декомунізація, тому всі інстанції, нотаріуси та державні установи добре проінформовані, як діяти в ситуаціях, коли назва вулиць змінилася, – зазначив Олександр Мазур. – Насправді, людям потрібно відкинути думки, що це створить для них нові проблеми, а також думки про переоформлення табличок, оскільки це включено в тариф.

Він додав, що певні незручності можуть виникнути в тих, хто планує продавати нерухомість.

– Імовірно, їм доведеться отримати з міської ради один документ – рішення про перейменування. Це робиться легко, у деяких випадках це робить нотаріус, – розповів чиновник.

Потрібно внести зміни після перейменування вулиці підприємцям, в установчих документах яких зазначена адреса юридичної особи.

– Але ці зміни немає необхідності робити терміново. Тобто це можна зробити разом з іншими поточними змінами, – зазначив Олександр Мазур.

Які вулиці отримали нові назви, дивіться в інфографіці “18000”:

Реклама МХП

коментарі
13 Коментарів
  1. Дякувати Богу, що я не живу на цих вулицях. Менше за все я хотіла б жити на вулиці Бандери. Або Мазепи. Дерибанять гроші платників податків. Одна особа винесла мізки жителям восьми вулиць. Хочеться спитати у нього: що тобі зробив байкар Крилов? Або льотчик Можайський? Чи взагалі, як із вулицею П.К. Василини – не знаєш, хто це?

    1. Продам недорого квартиру в Горловке, там все улицы совково-ватные

      1. Головне – почувати себе “щасливим”, якщо твоє щастя обмежується тільки назвою вулиці. Бандери, або Сінна, або Мазепи…..Все інше “не так важливе” В країні війна, спад економіки, безгрошів”я, пандемія, а їм подавай нові таблички! Головне, що не із свого карману, а що дерибанять бюджетні гроші (людей, що важко працюють, щоб “задовільнити” потреби окремих несвідомих, зарозумілих громадян). Та ще й наші “слуги” оце неподобство підтримали. Ви – щасливі? Я – ні.

    2. Так. Тобі б пожрать, посрать, і поржать. Доля України тобі до спини. Як і всим зедебілам.

    3. Черкащанка, чтобы ты понимала свой уровень – Можайский не летчик, а моряк!!!))) Также ты заблуждаешься насчет остальных. Например, ты хоть знаешь имя-отчество гетьмана Мазепы? Думаю нет, а берешся коментировать, точнее – брызгать ядом.)

  2. Буде Бандера буде Україна

  3. Когда власть некомпетеная и не знает, что делать, занимается переименованием улиц.
    Вот теперь то заживем как цари, на новых улицах!!!!

  4. Як навчити маленьку дитину запам,ятати свою адресу з такими назвами?

  5. Як навчити маленьку дитину запам,ятати свою адресу з такими назвами?

    1. Как дитину научит что она живет на улице Быдгошская? и откуда это название? Была – нормально – Зеленая…

  6. Украина превратилась из страны в хутир з вышиванками и борщем. Позор!!!!

  7. А тобі – що головне? Надягнути вишиванку та помарширувати по вулиці Бандери і в цьому твій сенс життя і від цього залежить “доля україни”?? Можеш не сра…ь, не жрать і не ржать. Це – твій вибір.

  8. Скільки людей , які не згодні з перейменуванням , то нехай почують у міській раді! Можливо журналісти донесуть у вуха глухеньким депутатам

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *