У Черкасах провели масовий хакатон ідей в онлайні

Для того, щоб створити ІТ-рішення проблем міста, команда Master of Code провела онлайн-хакатон, учасниками якого стали 70 людей.

Навчальні ІТ курси Masters Academy проводять у нашому місті шостий рік поспіль. Їхнім результатом є втілення студентами реальних проєктів. Минулоріч всі проєкти були спрямовані на практичне використання жителями Черкас. Цьогоріч, аби проєкти були ще більш практичними і вирішували конкретні болі міста, разом зі студентами, фасилітаторами та експертами представники ІТ команди Master of Code провели хакатон ідей. Через карантинні обмеження захід відбувся онлайн у форматі Zoom-конференції.

– Минулого року ми почали робити проєкти, які впливають на життя міста. Цьогоріч хочемо вдосконалити цей процес. Перед стартом розробки проектів важливо було допомогти студентам більше зрозуміти контекст місцевих проблем та цільову аудиторію. Так виникла думка зробити хакатон ідей, на якому ми об’єднали кілька груп і запросили експертів, – зазначає Head of HR в Master of Code Олена Позивайло.

За словами CEO Master of Code Global Дмитра Гриценка, ІТ команда постійно намагається шукати більш глибокий сенс у тих проєктах, які реалізує. Зокрема, це стосується і навчальних курсів Masters Academy.

– Мені дуже приємно бачити стільки зацікавлених людей на хакатоні ідей. Коли ми об’єднуємося із людьми, які готові дбати не лише про себе, а й про інших, змінювати цей світ і інвестувати в це, тоді народжується ця класна позитивна енергія, – каже Дмитро Гриценко. – Ми могли просто створити курси, де вчити молодь, але наша філософія – постійно шукати більш глибокий сенс того, що ми робимо. Тут ми розуміємо, що можемо принести додаткову користь місту.

Під час хакатону студенти разом із експертами визначали місцеві проблеми у восьми сферах: медицина, інклюзивність, освіта, тварини, туризм, культура, інфраструктура та екологія. Експертами виступили представники громадського сектора Черкас, викладачі та представники влади. Зокрема, в освіті студенти виявили проблему з дистанційним навчанням: через відсутність єдиного каналу комунікації викладачам доводиться встановлювати в себе купу месенджерів, через які відправляти завдання студентам у зручний для останніх спосіб.

Цілу низку проблем виявила група, яка працювали над темою інклюзивності міського простору. Нині студенти ставлять собі за ціль допомогти людям з інвалідністю включитися у соціум і шукають механізм, який стане їм у нагоді. 

Таку проблему виявили в медицині

Після хакатону студенти проведуть так звані клієнтські інтерв’ю – серію зустрічей із цільовими групами майбутнього ІТ проєкту. Старт уже самої розробки запланований на весну 2021 року.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *