У Черкасах розробили додаток для швидкої перевірки знань студентів

Молоді ІТ фахівці розробили додаток “Quik test” для зручної та швидкої перевірки знань студентів. Над ним працювали в межах проєкту “Masters Academy”.

Розробка полегшить роботу вчителя або викладача, переконані її розробники. Адже викладач зможе відразу дати завдання й перевірити відповіді. Це дозволить коригувати подачу матеріалу. Тест зручний і для студентів, у яких телефон завжди під рукою. 

— Зародилась ідея створити такий додаток, щоб швидко проводити будь-яке тестування. Додаток підтримує телеграм-бот. Телеграм — один із популярних месенджерів. Не потрібно витрачати час на пошук обладнання, щоб викладач зміг швидко створити тест, — розповідає учасник ІТ команди Андрій Смагін.

Додаток автоматично підраховує кількість відповідей, показує індивідуальні відповіді студентів, а також рахує загальні результати у відсотках. 

Як працює “Quik test”?

У викладача завантажений додаток, у студента — Телеграм.

Учитель чи тренер завантажує додаток на свій телефон, у якому потім формує запитання та об’єднує їх у тест. Програма дозволяє редагувати час на відповіді, кількість тестових блоків. Студенти отримують код і за допомогою чат-бота приєднуються до тесту. 

Коли учасники чату приєднаються до тесту, викладач зможе бачити присутніх у додатку, а пізніше — їхні відповіді. Студенти відповідають на запитання, відразу отримуючи результат (правильно/неправильно). 

Зручність роботи з ботом — відсутність авторизацій і скорочення часу на підключення.

— На розробку сервера, боту й додатку ми виділили близько 4 місяців. Круто було працювати в команді, тому що всі труднощі вирішували разом, — говорить розробник телеграм бота Роман Кирніс.

Учасники розповідають, що проєкт ще не запущений. Час, коли він буде у доступі, невідомий.

— Зараз завантажити програму не можна. Але нашим проєктом зацікавлена черкаська організація, яка готова допомогти із запуском і тестуванням, — ділиться Андрій Смагін.

Разом із командою працював і ментор — ІТ фахівець Максим Савісько

— Насамперед я допомагав із мобільною частиною. Радив, як краще поєднати чат-бота і додаток, допомагав ухвалити технічні рішення.

Ментор групи переконаний: проєкт “Quik test” має потенціал. Він розрахований на роботу з великою аудиторією. Корисний у школах, закладах вищої освіти, на тренінгах і форумах. Коли потрібно у короткі терміни перевірити теорію, працюючи з групою понад 10 осіб.

***

Masters Academy – освітній благодійний проект, створений IT-командою Master of Code Team. У межах проекту ментори проводять курси з різних технічних напрямків. А головною метою є створення позитивного впливу на місто: корисні для суспільства випускні роботи студентів, підтримка ІТ-спільноти, благодійна допомога обраному проєкту.

Зараз в Masters Academy відкрита реєстрація на новий сезон курсів. Приєднатись і дізнатись більше можна за посиланням: https://bit.ly/32P1Rhu.

 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *