У Черкасах у будинках за адресою Припортова 19 і 21 чотири доби немає газу.
За словами жительки одного з будинків Анни Новак, газопостачання відсутнє із 17 лютого.
Вона звинувачує у цьому підприємство «Нова якість газсервіс», яке обслуговує газові мережі.
Бондаренко пообіцяв після сесійного засідання відвідати будинки. Також він попросив взяти на контроль ситуацію директором департаменту ЖКК Олександру Яценку.
У компанії «Нова якість» коментують, що за місяць ПАТ «Черкасигаз» та «Нова якість «Газ‐Сервіс» попереджали мешканців про проведення планових робіт на газопроводі. Також вказували про необхідність укладання договорів з кожною квартирою для подальшого відновлення газопостачання.
- У кожному з будинків, які нині без газопостачання, по 60 квартир. Майже половина – 54 квартири – вже уклали договори з нашою компанією, ще частина – з ПАТ «Черкасигаз». Однак є відсоток квартир, які не уклали вказаний договір.
За словами представника «УК «Нова якість «Газ‐Сервіс», навіть якщо одна квартира не матиме такого договору з профільною компанією, пустити газ у будинок ПАТ «Черкасигаз» не зможе. Аби на весь будинок відновили газопостачання, мешканцям, які проігнорували оголошення, потрібно обрати компанію та все ж укласти відповідний договір.


