
Дитина з плакатом «Поверніть мені татка». Фото: Суспільне Черкаси
У Черкасах на Соборній площі 27 липня о 12:00 відбулася акція підтримки полонених та зниклих безвісти військових «Не мовчи – полон вбиває».
Про це пише Суспільне Черкаси.
Акцію присвятили роковинам трагедії в Оленівці, де в ніч з 28 на 29 липня 2022 року внаслідок вибуху у виправній колонії на т. о. Донеччини загинули українські військовополонені. На Соборній площі зібралося близько 200 людей з плакатами – рідні, друзі захисників, волонтери, військові та небайдужі містяни. Водіїв, які проїжджали повз, закликали посигналити та підтримати родини захисників.

На Соборній площі зібралися близько 200 людей

Акцію присвятили роковинам трагедії в Оленівці. Фото: Суспільне Черкаси
Додамо, що акції відбуваються щонеділі о 12:00 на Соборній площі Черкас.

Напис на плакаті «Полон вбиває. Не мовчи». Фото: Суспільне Черкаси
Також нагадаємо, що День пам’яті захисників і захисниць, учасників добровольчих формувань і цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні згадуватимуть в Україні 28 липня.
Читайте статтю «18000»: «Спішив жити, цінував час і мене цьому навчав», – спогади сестри Дмитра Букарьова, який загинув у Оленівці.
Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм‐канал «18000 | Шо там у Черкасах?»


