У Черкасах нині втілюють перший етап проєкту “Картка містянина”. Власниками картки стали близько 2500 черкасців – це переважно пільговики.
Про це повідомили в пресслужбі Черкаської міської ради.
“Картка черкасця” є платіжною. Нею можна оплатити подорож на валідаторі. Скачавши мобільний додаток банку МТВ 360, можна моніторити будь-які платіжні операції по картці. А встановивши додаток “Смарт Сіті” і додавши картку черкасця, можна відслідковувати історію своїх подорожей, і у разі виникнення питань подзвонити на гарячу лінію.
При відкритті рахунку картка йде з “нульовим балансом”. Клієнт самостійно може поповнити її для власних потреб. Це можна зробити безкоштовно у відділеннях МТБ Банку та в терміналах Sistema, City24, 2Click, Easypay, IBOX.
– Ми зараз працюємо над тим, щоб картка наповнювалася новими сучасними сервісами та перевагами. Більш того, ми найближчим часом надамо можливість швидко оформлювати картку та взаємодіяти з банківськими сервісами завдяки засобам віддаленої ідентифікації за допомогою Дія та Liveness, – зауважив Голова правління МТБ Банку Юрій Кралов.
У міській раді зазначають, що окрім оплати за проїзд та засвідчення пільги на такий проїзд, в наступному місяці власники картки зможуть отримати 5% кешбеку у низці торгових мереж (“Волошкове поле”, Моллі), у мережі аптек МЕДІТ-М, ГАЛА АПТЕКА, АПТЕКА 03, деяких закладах громадського харчування.
МТБ Банк, який видає картки, планує відкрити відділення у Південно-Західному районі, в районі Хімселища та на Митниці до середини літа цього року.
Нині картку можуть отримати всі громадяни, що зареєстровані у місті Черкаси, за адресами:
- Черкаська міська рада – вул. Байди Вишневецького, 36;
- департамент соціальної політики – бульвар Шевченка, 307;
- відділення №1 МТБ Банк – бульвар Шевченка, 224;
- центр обслуговування громадян – вул. Благовісна, 170.
Зауважимо, попередньо потрібно записатись у ЦНАПі.
Час роботи точок видачі: пн-пт 8:30-17:30, 0-800-500-255, тех. підтримка транспортної картки: 0675741088.
Для оформлення картки потрібні документи:
- паспорт або документ, який його замінює;
- якщо паспорт нового зразка, то виписка про місце проживання;
- ідентифікаційний номер;
- документ, який підтверджує статус пільговика (за наявності).
Також дивіться новий випуск “Що далі?” говорили про запровадження електронного квитка в громадському транспорті Черкас.
Підписуйтеся на новини “18000” у вайбері. Нас уже більше 6000!
Не мала баба клопотут- купила порося.
Ваши смарт сити карточки и все электронное, возьмите в правую руку и засуньте себе между булочками на пятой точке, предварительно смазав маслом, чтоб непораниится.
І ДЕ МІЙ КОМЕНТАР???ДУЖЕ ХУТКО ЗНИК!!!
Хочу щоб ви допомогу
Так,відколи у нас в місті ліквідували на тролейсах кондукторів,я не користуюсь ними бо заходячи в нього треба користуватись або смартфоном,або карткою,а нажаль не всі в змозі це зробити,вам потрібно зробити так щоб
Єлекро транспорт був не збитковим,
Хай на зупинці,водій продає квитки тім пасажирам які не мають можливості купити проїзд.багато містян і гостей міста які взмозі оплатить проїзд на місті в тролейсі- а так багато пропускають,тролейбус,-користуються маршрутками.
Скоро без валидатора срать не пустят))
“Картка черкасця” є платіжною. Нею можна оплатити подорож на валідаторі.” А цікаво,- чи можна подорож на тролейбусі теж оплатити “карткою черкасця”? Чи тільки коли подорожуєш на валідаторі? Ну і дуже схоже, головна цінність картки полягає в тому що ” встановивши додаток “Смарт Сіті” і додавши картку черкасця, можна відслідковувати історію своїх подорожей…”, – мабуть подорож (в сенсі поїздку) на тролейбусі по м. Черкаси? Це звісно буде ну дуже корисна та необхідна інформація для власників цих карток. Всім вдалих подорожей на валідаторі!