У Черкасах запрацював новий медичний центр ударно-хвильової терапії ONDA SONICA

Дієве лікування хронічних захворювань без медичних препаратів та операційних втручань? Тепер це доступно для черкасців у новому медичному центрі ударно-хвильової терапії ONDA SONICA, який розташований за адресою Байди Вишневецького, 56. Застосовуючи методи ударно-хвильової та магнітної терапії із залученням найновітніших апаратів, висококваліфіковані фахівці допоможуть надовго забути про хронічні болі.

“18000” розповідає, які послуги можна отримати в медичному центрі та при лікуванні яких захворювань варто звернутися до фахівців з ударно-хвильової терапії.

Багато людей звикли до того, що лікування неможливе без медичних препаратів і операційних втручань. Насправді існують методики, які  дозволяють надовго забути про хронічні захворювання та повернутись до повноцінного життя.

Послуги лікування із застосуванням новітніх методів лікування –  ударно-хвильової та магнітної терапії в Черкасах можна отримати у новому медичному центрі ONDA SONICA. Центр працює всього півтора місяця, відкриття відбулося 1 березня.

Завдяки обладнанню 2022 року комплектації від фірми Storz Medical швейцарського виробництва лікарі закладу гарантують точність та високоефективність лікування. На сьогодні в арсеналі центру є два новітніх та надпотужних апарати повної комплектації:

  • Duolith SD1 Ultra, що застосовують при комбінованій ударно-хвильовій терапії;
  •  Magnetolith, що застосовують для магнітотерапії.

Що таке ударно-хвильова терапія та кому вона необхідна?

Ударно-хвильова терапія – це метод впливу низькочастотних високоенергетичних ударних хвиль на обрану зону з лікувальною метою. У медичному центрі ONDA SONICA ударно-хвильову терапію проводять, застосовуючи апарат №1 у світі Duolith SD1 Ultra, що допомагає запустити внутрішні механізми відновлення для зміцнення тканин. Система використовує високоенергетичні акустичні хвилі, які пацієнт відчуває як високочастотні вібрації. Процедура зменшує больові відчуття, покращує кровообіг, сприяє розпаду кісткових наростів, покращує стійкість сухожиль і зв’язок, стимулює ріст нових кровоносних судин, покращує обмін речовин, поліпшує метаболізм. 

Кількість сеансів залежить від віку пацієнта та стадії захворювання. У середньому лікування із застосуванням ударно-хвильової терапії включає від 5 до 10 сеансів. Фахівці у медичному центрі ONDA SONICA добирають протокол лікування індивідуально під кожного пацієнта.

– Ми не заліковуємо хворобу на певний час, а виліковуємо її. Тобто пацієнт йде від нас і забуває про свою проблему назавжди. Наприклад, при лікуванні артрозу ударна хвиля руйнує кальцинати та відкладення вапняку, прискорює кровообіг. На мою думку, головна опція нашого обладнання – ангіогенез. Це коли від дії ударної хвилі через 3-4 тижні в цій ділянці починають проростати нові капіляри, які будуть її живити, – зазначає лікар ортопед-травматолог медичного центру ONDA SONICA Заур Гасимов.

Ударно-хвильову терапію застосовують у різних сферах медицини:

  • ортопедії-травматології (зрощення переломів кісток, розтягнення, розриви, артрози, остеохондроз);
  • косметології та естетичній медицині (зморшки, розтяжки, післяпологові зміни, целюліт);
  • дерматології (псоріаз та розацеа);
  • стоматології (пародонтоз, підготовка ясен до імплантації);
  • неврології (болі в спині, у попереку, головні  болі та мігрень, постінсультні стани у хворих з геміпарезом верхніх та нижніх кінцівок) та ДЦП у дітей (для пом’якшення та зняття спастичності у м’язах);
  • урології (застосовують для дроблення кальцинатів у простаті, при лікуванні хвороби Пейроні);
  • комбустіології (лікування опікових ран).

Наприклад, у роботі з постінсультними станами за допомогою ударної хвилі прискорюється насичення м’яких тканин кров’ю, що сприяє отриманню корисних речовин тканинами.

Крім того, апаратом Duolith SD1 Ultra фахівці виконують лімфодринажний та антицелюлітний вакуумний масаж, що не роблять більше ніде у Черкасах. Також за допомогою цього апарату лікують некроз кісток.

– Якщо ставлять діагноз “некроз головки стегнової кістки” – це показання до ендопротезування. Некроз – означає вимирання кістки. Ми можемо це лікувати за допомогою аплікатора, бо глибина проникнення хвилі 12 см, тобто вона прошиває наскрізь, – розповідає лікар ортопед-травматолог  Заур Гасимов.

Також ударно-хвильова терапія чудово підходить для спортсменів, які мають професійні та хронічні травми. Після процедури вони одразу можуть повертатися до тренувань. 

Різновиди хвороб та переваги лікування ударно-хвильовою терапією

Різновиди хвороб, які лікують ударно-хвильовим методом:

  • Остеохондроз хребта (протрузії, грижі);
  • Артрози (дрібних і великих суглобів);
  • Лікування ротаторної манжети адгезивного капсуліту плечового суглобу;
  • Епікондиліт (латеральний та медіальний);
  • «Хрусткий палець»;
  • Контрактура Дюпюїтрена;
  • Лікування пост мобілізаційних контрактур;
  • Субтотальні розриви м’язів, сухожилків та зв’язок;
  • П‘яткова шпора;
  • Вальгусна деформація великого пальця на стопі;
  • Тунельний синдром;
  • Головний біль та мігрень;
  • ДЦП у дітей;
  • Лікування менісків та хрестоподібних зв’язок колінного суглобу;
  • Простатит (калькульозний і некалькульозний);
  • Хвороба Пейроні, еректильна дисфункція;
  • Лікування трофічних виразок при цукровому діабеті та атеросклерозі; 
  • Келоїдні рубці;
  • Целюліт, зморшки на обличчі, післяпологові розтяжки;
  • Лікування опіків (безопераційне і безмедикаментозне).

– Коли такі захворювання лікують гелями, мазями, уколами та фізіопроцедурами – це симптоматичне короткотривале лікування, ударно-хвильова терапія – довготривалої дії, – пояснює лікар Заур Гасимов.

При артрозі виокремлюють чотири стадії цієї хвороби. На четвертій стадії артрозу терапія вже не ефективна і тоді призначають імплантацію суглоба. Проте на третій варто пройти кілька курсів ударно-хвильової терапії, щоб реанімувати його.

– На третій стадії артрозу варто пройти три курси ударно-хвильової терапії з інтервальністю пів року і це обійдеться значно дешевше, ніж витратити 100-130 тисяч на ендопротез і носити у собі титан. При термінальній стадії ми говоримо пацієнту чесно, що у лікуванні вже немає сенсу. Також лікуванню ударно-хвильовою терапією не піддаються секвестровані грижі міжхребцевого диску, рекомендую у таких випадках пацієнтам оперуватися, – говорить лікар.

За його словами, ударно-хвильова терапія є дуже зручною, адже процедуру проводять раз на тиждень. Один сеанс займає до 20 хвилин на одну ділянку.

– Лікування проводять амбулаторно, тобто пацієнт пройшов процедуру, потім ми його одразу відпускаємо і він повертається через тиждень на наступний сеанс. Ударно-хвильова терапія – це неінвазивний метод лікування, тобто ми не робимо уколи і не ріжемо шкіру. Намащуємо на обрану ділянку гель і через нього ударна хвиля проникає у тканини на глибину до 12,5 см. Ефектом хвилі імпульс проходить через шкіру, м’яз, зв’язку та сухожилля аж до кістки. Це монотерапія, тобто її можна використовувати як самостійний метод лікування або додавати туди магніт. Ударно-хвильовий метод лікування майже безболісний. В місці проведення процедури кровообіг прискорюється у 40 разів, що стимулює ріст нових ендотеліальних клітин з 3-4 тижня лікування, тому пацієнт може відчувати тепло на визначеній ділянці. При застосування ударної хвилі на пошкоджену ділянку пацієнт трошки відчуває біль і це означає, що пістолет правильно направлений і в цю ділянку потрібно генерувати багато ударів звукових хвиль. Найголовніша перевага цієї терапії у тому, що під час лікування ми не використовуємо ліки, – зазначає медик.

У яких випадках застосовують магнітотерапію?

Магнітотерапія – фізіотерапевтичний метод лікування, що здійснюється завдяки впливу магнітного поля на тканини людини. Апарат генерує імпульсне та постійне магнітне поле, що дозволяє усунути болі, спазми, набряки та запалення.  У медичному центрі ONDA SONICA магнітну терапію проводять, застосовуючи апарат Magnetolith швейцарської фірми. Таке магнітне обладнання перше у Черкасах, у Україні їх всього чотири. 

– Магніт лікує болі у зв’язках, суглобах, спині. Також наш апарат має функцію, що сприяє відновленню легеневої тканини після коронавірусу, – каже Заур Гасимов.

Такі хвороби допоможуть вилікувати фахівці медичного центру ONDA SONICA за допомогою магнітної та ударно-хвильової терапії та сучасного європейського технічного обладнання, яким є апарат Magnetolith.

Протипоказання та рекомендації під час проходження ударно-хвильової терапії

Головними протипоказаннями до ударно-хвильової терапії є такі:

  • запальні процеси шкіри в ділянках застосування терапії;
  • порушення згортання крові (гемофілія);
  • вагітність на другому та третьому триместрах;
  • наявність штучних серцевих стимуляторів (водій ритму);
  • онкологічні захворювання;
  • підліткам не можна спрямовувати ударні хвилі у місця формування кісток;
  • не можна бити ударною хвилею у місця, де раніше застосовували блокаду глюкокортикостероїдом (гормоном);

– Професійність – це чесність, порядність та допомога людям, щоб вони від нас пішли здорові і могли сказати комусь іншому, де йому допомогли вилікуватися від хронічної хвороби, яка турбувала його 20-30 років, – зазначає лікар медичного центру ONDA SONICA Заур Гасимов.

Заур Гасимов

Рекомендації від лікаря Заура Гасимова, яких варто дотримуватися під час проходження ударно-хвильової терапії

  1. Протягом усього курсу потрібно пити півтора-два літри негазованої води, тому що продукти розпаду виводять з сечею;
  2. Обмеження фізичних навантажень;
  3. Не переохолоджувати ділянку, куди застосовували ударну хвилю;
  4. Завчасно звертатися до лікаря та не займатися самолікуванням.

Ефект від процедур проявляється поступово, стає помітним уже після перших процедур, має наростаючий характер і продовжується після завершення курсу терапії.

Контакти медичного центру ONDA SONICA

номери телефону: +380677621000, +380507621000;

адреса: вул. Байди Вишневецького, б. 56;

сайт: ondasonica.com.ua;

Інстаграм і фейсбук.

*Реклама

*Імідж-інформація
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *