У черкаські садочки повертаються сардельки та сосиски

21 липня департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради уклав угоду на постачання м’ясопродуктів до дошкільних навчальних закладів. Договір підписано з ТОВ “Каштан-плюс” за результатами проведеної процедури відкритих торгів.

Інформація про це міститься в системі Прозорро.

Відповідно до укладеного договору, сосиски коштуватимуть 92 гривні за кілограм, сардельки – 103 гривні за кілограм. У той же час, відповідно до укладеної угоди, варена ковбаса нібито має коштувати 39 гривень за кілограм. Аномальна ціна продуктів свідчить про те, що ця позиція для потреб навчальних закладів не закуповуватиметься, а слугувала виключно для демпінгу з боку переможця закупівлі, що запропонував найнижчу ціну. 

Востаннє придбати ці продукти освітяни намагалися на початку минулого року, втім тоді один з учасників закупівлі був дискваліфікований та оскаржив своє відхилення в Антимонопольному комітеті. Орган оскарження прийняв рішення на його користь, однак освітяни не виконали його рішення, звернувшись до суду. Таким чином, закупівля була заблокована і продукція до дошкільних закладів не постачалася. 

Крім того, 21-го липня департамент освіти та гуманітарної політики уклав ще дві угоди з ТОВ “Каштан-плюс”: на постачання картоплі та хлібобулочних виробів. Так, ціна картоплі складе 8,99 гривень за кілограм.

Як писав “18000” раніше, на початку року чиновники намагалися придбати цю ж картоплю у цього ж постачальника за 15,25 грн, втім тоді завершити процедуру не вдалося, а чиновнику департаменту освіти та гуманітарної політики Богдану Бєлову була оголошена підозра у розтраті коштів місцевого бюджету. 

Хлібобулочні вироби коштуватимуть 11,50 грн за кілограм виробу з борошна житнього ІІ ґатунку та 18,42 грн для батону із пшеничного борошна. Водночас постачальником встановлено аномально низьку ціну на постачання хлібу пшеничного, а саме 1,42 грн за кілограм, що також свідчить про відсутність інтересу у цій категорії продукту з боку освітян. 

До цього, відповідно до попередньої угоди, ці ж продукти коштували 16,94 грн, 24,86 грн та 17,42 грн за кілограм відповідно.

Усі угоди з боку освітян підписані Богданом Бєловим, що є начальником управління економічного розвитку, планування, звітності та обліку департаменту, а право підпису отримано за дорученням від 3 січня 2020 року.  

 

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *