У Черкаській області чотири медзаклади надають допомогу при гострому інфаркті міокарда

Черкащани можуть отримати безоплатну допомогу при гострому інфаркті міокарда можна отримати у чотирьох медичних закладах, які мають договір з Національною службою здоров’я України. 

Про це “18000” повідомили у пресслужбі НСЗУ.

Зокрема, у Черкаському обласному кардіологічному центрі, Уманській центральній районній лікарні, Третій Черкаській міській лікарні швидкої медичної допомоги та Черкаській обласній лікарні.

– Від початку 2024 року 304 жителі Черкаської області, в яких діагностували інфаркт міокарда, отримали допомогу в межах Програми медичних гарантій. Для пацієнтів ці послуги є безоплатними, медзакладам за них сплачує Національна служба здоров’я України, – говорить голова НСЗУ Наталія ГУСАК. – Дуже важливо, щоби людину з підозрою на інфаркт бригада екстреної медичної допомоги доставляла саме в той медзаклад, який уклав договір з НСЗУ. Бо в таких лікарнях є все необхідне для надання повного обсягу якісної медичної допомоги: тут екстрено проводять потрібні лабораторні та інструментальні обстеження, серед яких – ангіографічне дослідження коронарних судин.

Заклади, які уклали договір з Національною службою здоров’я на медичну допомогу при гострому інфаркті міокарда, отримують гроші за надану пацієнтам допомогу від НСЗУ за підвищеним тарифом за кожного пролікованого пацієнта чи пацієнтку:

  • 25 261 грн – за надання медичної допомоги при гострому інфаркті міокарда без проведення стентування;
  • 43 573 грн – із проведенням стентування.

Безкоштовними є послуги:

  • безперервний моніторинг стану пацієнта;
  • лабораторні дослідження у цілодобовому режимі (зокрема: клінічний та біохімічний аналізи крові, група крові і резус-фактор, коагуляційний гемостаз, глюкоза, кількісне визначення маркерів ушкодження міокарда тощо);
  • інструментальні дослідження у цілодобовому режимі (зокрема: ангіографія судин, ЕКГ, ЕХО-КГ, рентген тощо);
  • відновлення максимально можливого кровотоку;
  • своєчасне знеболення на всіх етапах діагностики та лікування;
  • забезпечення компонентами та препаратами крові;
  • забезпечення ліками, що входять до Нацпереліку, та тими, що закуповуються централізовано МОЗ або в рамках інших програм;
  • реабілітація.

Знайти медичний заклад, законтрактований з Національною службою здоров’я України на надання медичної допомоги при гострому інфаркті міокарда, можна на дашборді НСЗУ на карті місць надання послуг за договорами з деталізацією за групами послуг. Необхідно обрати область (Черкаська) та групу послуг (“Медична допомога при гострому інфаркті міокарда”).

Або телефонуйте до контакт-центру НСЗУ за номером 16-77. Оператор підкаже потрібний медзаклад.

Читайте також: Медзаклади Черкащини отримають генератори, аби працювати у випадку відключень світла.

Відеоісторії про черкащан, добірки корисностей та залаштунки життя команди “18000” – підписуйся на наш інстаграм.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *