У черкаському гарнізонному соборі відбулося перше заняття в недільній школі

заняття з дітьми у недільній школі

У Свято-Михайлівському гарнізонному соборі 3 листопада відбулося перше заняття у недільній школі. 

Про це повідомили в пресслужбі храму.

“Цього тижня після недільної літургії відбулося перше заняття у нашій недільній школі. Діти мали можливість познайомитися один з одним, розповісти про свої захоплення та інтереси, а також поділитися тим, що вони хочуть дізнатися і навчитися у наступних заняттях”, – йдеться в дописі.

недільна школа

Наступне заняття в недільній школі

На наступних заняттях освітньої програми приєднаються пластуни, які розкажуть про виживання в дикій природі, а також воїни ДФТГ, котрі проведуть корисні лекції про мінну безпеку.

Хто може взяти участь у заняттях

Як зазначили в пресслужбі Свято-Михайлівського собору, уроки в недільній школі відбуватимуться щонеділі після літургії. Запрошують дітей віком від 6 до 17 років. Усі заняття – безоплатні.

Перехід до ПЦУ: що відбувалося в Свято-Михайлівському соборі у Черкасах

Свято-Михайлівський собор перейшов до Православної церкви України 17 жовтня. Про це зранку повідомив військовий капелан Володимир Рідний.

Потім, близько 9:00, парафіяни УПЦ мп на чолі з Феодосієм увірвалися на територію храму. Вони зламали вхідні ворота й зайшли на територію, використовуючи сльозогінний газ та вогнегасники проти громади Черкас.

Після цього жителів Черкас запросили до Свято-Михайлівського собору, щоб відстояти українську церкву. Біля храму знову виникли сутички між громадою та прихожанами УПЦ мп. У підсумку містяни змогли потрапити до церкви, а Феодосій з іншими покинули територію собору.

Мер Черкас Анатолій Бондаренко засвідчив перехід Свято-Михайлівського собору до ПЦУ. Нині він – голова парафіяльної ради. Після чого в храмі пролунала перша молитва українською мовою.

Загалом під час подій на території Свято-Михайлівського собору постраждали до 30 людей.

А відтепер із полеглими воїнами прощатимуться у гарнізонному соборі Черкас.

Читайте також: Від планів до реальності: історія побудови Свято-Михайлівського собору у Черкасах.

Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Реклама МХП

коментарі
Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *