У Міноборони затвердили нові стандарти домедичної підготовки військовослужбовців

український військовий під час служби

Міноборони затвердило нові стандарти підготовки з домедичної допомоги

Міністерство оборони України затвердило нові стандарти підготовки з домедичної допомоги. Вони мають підвищити рівень компетентності військових у наданні допомоги в бойових та екстремальних умовах. 

Про це повідомили в Міноборони.

Що містить документ

Документ містить два основні стандарти:

  • типовий стандарт підготовки з домедичної допомоги;
  • типовий стандарт підготовки з домедичної допомоги розширеної базового рівня.

На що розраховані стандарти

Перший стандарт розрахований на використання насамперед при проведенні базової загальновійськової підготовки та охоплює підготовку до надання допомоги при критичних кровотечах, порушеннях дихання, травмах грудної клітки, голови та очей, опіках і переломах. Також стандарт включає запобігання гіпотермії, використання індивідуального набору медикаментів та правила евакуації постраждалих.

Другий стандарт розширює перелік знань та навичок порівняно із першим, оскільки створений для підготовки з домедичної допомоги стрільців-санітарів та їм відповідних, офіцерського та сержантського складу, військових фахівців. Навчальні блоки тривалістю від шести годин зосереджені на наданні допомоги в несприятливому середовищі, техніках переміщення постраждалих в укриття, забезпеченні прохідності дихальних шляхів, оцінці та підтримці дихання й кровообігу, а також особливостях допомоги під час евакуації.

Як оцінюватимуть навички військових

Оцінювання знань та навичок військових здійснюватимуть за допомогою спеціальних листів, що поєднують теоретичні питання та практичні завдання. Військовослужбовці, які продемонструють високий потенціал, можуть бути рекомендовані для подальшої фахової підготовки за медичними військово-обліковими спеціальностями.

Нагадаємо, що українські військові отримуватимуть “Пакунок пораненого”.

Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *