Правоохоронці намагаються встановити особу жінки, яка у Смілі розхитала флагшток і кинула прапор України на землю.
Про це повідомили у ГУНП у Черкаській області.
Як йдеться у дописі, у соціальних мережах поліцейські виявили допис, у якому є фото, як на вулиці у Смілі жінка розхитала флагшток з прапором України, а потім поклала його на землю. Звернень до поліції не надходило.

Флагшток з українським прапором жінка розхитала та кинула на землю у Смілі
Наразі поліцейські внесли відомості до Єдиного обліку та розпочали перевірку. Поліцейські намагаються встановити особу жінки.
Нагадаємо, що на Черкащині у селі Байбузи чоловік на зупинці громадського транспорту вирвав український прапор та кинув його на землю. Його судитимуть.
Ви або ваші знайомі творите сьогодення Черкащини, волонтерите, впроваджуєте круті проєкти й розвиваєте наш регіон. Надішліть інформацію про це «18000».


