Учні черкаської школи власноруч змайстрували будиночок для вуличних котів

Фото: “Суспільне”

Учні Черкаської спеціалізованої школи №28 виготовили дерев’яну хатинку для вуличних котів. Потім виставили її на “імпровізований аукціон” й отримали кошти для шкільної майстерні. 

Про це розповідає “Суспільне”.

Будиночок для тварин виготовили семикласники на уроках трудового навчання. За словами вчителя Віталія Ложки, над проєктом працювали місяць. Могли б і швидше, але не вистачало матеріалів та інструментів, адже, з його слів, всьому в майстерні більше 30 років.

– Нам потрібні пилки для дерева, шліфувальний папір, цвяхи різної довжини. Тому й вирішили продати котобудинок, а на виручені гроші придбати найнеобхідніше, – розповів вчитель трудового навчання Віталій Ложка.

Семикласник Максим Брусов додав, що для нього головне – допомогти тваринам.

– Їм зараз дуже важко знаходити їжу. Надворі дуже холодно і мало які тваринки можуть вижити в таких погодних умовах. Я буду приносити їм корм, інші люди можуть принести підстилки, щоб котам було м’яко і тепло спати, – пояснив учень.

Фото: “Суспільне”

Будиночок встановили біля місцевого зоомагазину. Працівниця магазину Анжела Дубінська розповіла, що він став прихистком для семи вуличних котів.

За проханням учнів, чоловік працівниці Максим Дубінський продав хатинку, попередньо написавши про це у соцмережі. Будиночок на два поверхи і чотири під’їзди коштував півтори тисячі гривень.

– За 40 хвилин після публікації посту у мене на картці вже було 2 200 гривень. Дві тисячі гривень я передав у благодійний фонд школи, а 200 гривень (так попросили діти) котам на харчі, – розповів Максим Дубінський.

Фото: “Суспільне”

Відтепер учні зможуть не лише купити матеріали в шкільну майстерню, а й розвивати “мінібізнес”, бо діти навчились виготовляти якісніші речі й вдосконалили навички. Зі слів директорки школи Тетяни Скорик, для дітей – це хороша школа підприємництва.

– Дуже добре, що діти не просто свердлять дірки в дошці якійсь чи в бруску, а виготовляють вироби і бачать результат своєї роботи, – додала директорка Тетяна Скорик.

Працівники магазину разом із відвідувачами дбатимуть про тварин.

– До нас приходить багато малесеньких колобочків-покупців. Їм дуже подобається, діти в захваті. Біля будиночка гарно всім, – розповіла Анжела Дубінська.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі
    коментарі
    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *