Уряд призначив нових заступників міністра оборони

Нові заступкники міноборони

Кабінет Міністрів України обрав трьох заступників міністра оборони Рустема Умєрова.

Про це міністр повідомив у своєму фейсбуці.

Новими заступниками стали:

  • Юрій Джигир — заступник з питань фінансів.

Як зазначає Умєров, останні три роки Джигир консультує Світовий Банк з питань фінансових частин реформ, пов’язаних з охороною здоров’я. У 2018–2020 роках працював заступником міністра фінансів України. У Юрія Джигира понад 20 років економічного досвіду в підтримці реформ, соціальній політиці та фіскальній децентралізації в Україні, Східних Балканах, Центральній Азії.

  • Наталія Калмикова — заступниця з питань соціального розвитку.

Із лютого 2022 року пані Наталія була виконавчою директоркою Українського ветеранського фонду, до цього – радницею Командувача сухопутних військ ЗСУ та заступницею директора у фонді «Повернись живим».

  • Катерина Черногоренко — заступниця з питань цифрового розвитку.

Пані Катерина — керівниця проєкту «Армія дронів». Із 2018 року є проєктним координатором електронних послуг «єМалятко», електронний лікарняний та запровадження COVID‐сертифікатів в «Дії».

Нагадаємо, Рустема Умєрова призначили міністром оборони України 6 вересня. На посаді він змінив Олексія Резнікова.

18 вересня уряд звільнив шістьох заступників міністра оборони та державного секретаря відомства.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм‐канал «18000 | Шо там у Черкасах?»

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *