Карась судитиметься з мерією через відсутність фінансування на ІТП

Учора на засіданні виконавчого комітету керівник КП «Черкаситеплокомуненрго» Павло Карась заявив, що зібрався до суду, аби оскаржити розпорядження департаменту.

– Я звертаю увагу, що проблема існує по ІТП. Повністю відсутнє фінансування. У нас вийшло з ладу 15 регуляторів, три насоси. Я прошу передбачити кошти на забезпечення поточних видатків по ІТП. Коштів не передбачено, – сказав він.

Він повідомив  департамент правового забезепечення про це під час засідання.

– КП «Черкаситеплокомунерго» звертається у суд на оскарження розпорядження. Ми будемо вимагати компенсацію втрат понесених підприємством. Ви робите службові записки, тепер за них відповідайте. Я подаю у суд, – сказав він.

Також додав, що за місяць підприємство має 1,5 мільйони збитків.

– Думаю заробітна плата у департаменту нормальна, вона витримає таке навантаження. А я, як депутат міської ради, при ухваленні рішень для апарату міської ради буду уважно ставитися до розгляду даного питання, – додав Павло Карась.

Додамо, що йдеться про рішення, яким виконком затвердив тариф на утримання ІТП. Він передбачав витрати на компенсацію електроенергії, забезпечення ремонтних робіт, придбання запчастин тощо. Усередньому це обходилося б для квартири у близько 50 гривень.

Однак департамент юридичного забезпечення проаналізував рішення, виявив, що перед його ухваленням мала проводитися регуляторна процедура. Через це була надана службова записка міському голові, в якій рекомендували ветувати це рішення. Мер так і вчинив.

Павло Карась не погоджується із цією позицією департаменту, і саме через це зібрався до суду. Адже для утримання й ремонту ІТП коштів підприємство не має.

 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі

коментарі

2 Коментарі

  1. 2/3 из 1,5 млн утримання машини Карася. то може машину попроще надо,

  2. https://18000.com.ua/strichka-novin/kp-vikupilo-u-nadi%d1%97-mazdu-karasya/ можна продати як вже нема зовсім грошей

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.