Ювелірні прикраси – магічний світ краси та бездоганності

Ми всі знаємо, що для того щоб образ був завершеним і мав потрібний стилістичний акцент, потрібно підбирати ретельно аксесуари (сумку, взуття, пояс тощо). Але є ще один дуже важливий елемент вашого луку, без якого все-таки образ буде незакінченим – це прикраси.

ювелірні прикраси

І, як правило, більшість споживачів обирає не просто красиві прикраси, а саме  коштовності. Мова йде про ювелірні прикраси, для виготовлення яких використовуються дорогоцінні метали та камені. Такі вироби у величезному асортименті представлені на сайті інтернет бутику УкрЗолото. І як показує практика, споживачі здивовані кількістю запропонованих рішень. Бо поки ти не занурюєшся у цей світ ювелірних прикрас, світ краси та досконалості, ти навіть не здогадуєшся скільки видів коштовностей існує і взагалі скільки варіацій на тему ювелірних прикрас може бути.

Вибір ювелірної прикраси – головне завдання звузити коло пошуку

Отже, якщо класифікувати ювелірні прикраси то вони відрізняються за багатьма параметрами:

  • Призначення (адже носити коштовності актуально не тільки для жінок а і для чоловіків та навіть дітей). Отож в колекціях мануфактур доступні серії жіночі, дитячі, чоловічі та універсальні;
  • Призначення конкретизоване (прикраси можна носити завжди і всюди, головне правильно підбирати фасони, розміри, форми). Бо якщо вдень одягнути розкішну каблучку декоровану величезним діамантом, ви порушите правила ювелірного етикету. Отож, обираючи коштовності враховуйте це прикраса на день чи до вечірнього образу. Чоловікам в цьому плані простіше, а от жіночі прикраси чітко розподіляються на «повсякденні» і «урочисті»;
  • Призначення ще більш конкретизоване. Прикраси можна носити по-різному, тому мануфактури пропонують коштовності для вух, шиї, пальців, зап’ястя тощо

І це ще далеко не всі параметри, які треба брати до уваги обираючи ювелірні прикраси. Адже майстри використовують різні дорогоцінні метали:

  1. Платину;
  2. Золото;
  3. Срібло.

А також поєднують їх між собою і експериментують зі сплавами та покриттями. Для розширення асортименту використовують різні декоративні елементи в тому числі:

  • Дорогоцінні камені;
  • Напівдорогоцінні камені;
  • Кераміку;
  • Емаль;
  • Діамантове гранування;
  • Гравіювання;
  • Натуральну шкіру;
  • Каучук тощо.

Тому підбір прикрас в ювелірному магазині перетворюється на захоплюючу подорож у світ краси, досконалості, розкоші та елегантності. До речі, кожна прикраса в залежності від стилістики, в якій вона виконана, додає вашим образам того чи іншого акценту. Отож дякуючи коштовностям, можна додати в свій лук елегантності або навпаки епатажності, доповнити наряд масивними прикрасами і створити ефект «важкого люксу» або навпаки обрати ювелірні шедеври в стилі міміналізму і виглядати лаконічно але дуже сучасно.

Де зберігати золоті прикраси в подорожі?

Консультанти UkrZoloto рекомендують не поспішати з вибором а детально ознайомитися з усіма колекціями і тоді ви точно зробите вдале придбання як для себе так і на презент.

*Реклама

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі
коментарі
Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *