
Черкаси попрощалися із захисником Олександром Гришиним
У Черкасах провели в останню путь солдата Олександра Гришина, який загинув під час виконання бойового завдання на Донеччині.
Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.
Олександр Гришин народився і виріс у Черкасах. Навчався у загальноосвітній школі №21, а згодом закінчив Черкаський державний технологічний університет за спеціальністю «Радіотехніка».
У мирному житті працював оператором верстатів, а пізніше — комірником складського відділу підприємства.
Служив водієм‐електриком радіовідділення взводу зв’язку мотопіхотного батальйону та виконував бойові завдання на одному з найскладніших напрямків фронту.
Під час виконання бойового завдання поблизу одного з населених пунктів Донецької області військовий зник безвісти. Згодом його загибель була офіційно підтверджена.
Нагадаємо, у Корсуні‐Шевченківському померла студентка Іларія Шевельова.
Читайте більше новин Черкас – головні події міста на «18000» та в телеграмі «18000 | Шо там у Черкасах.

