У департаменті освіти розповіли, чи можлива дистанційка в черкаських школах

Карантин у школі

Ситуація з поширенням ГРВІ у школах Черкас контрольована

Епідеміологічна ситуація в Черкасах залишається контрольованою. Деякі класи навчаються на дистанційній формі навчання.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Зазначають, що рівень захворюваності серед школярів складає 3 %.

“… поріг захворюваності не перевищено, що дозволяє продовжувати навчальний процес, – йдеться у повідомленні. – Водночас із метою профілактики та запобігання поширенню респіраторних інфекцій, окремі класи переведено на дистанційну форму навчання”.

ГРВІ у Черкаській області

Як писав “18000”, за результатами засідання комісії з питань ТЕБ і НС, ухвалили рішення щоденно моніторити захворюваність на ГРВІ в освітніх закладах і, враховуючи епідситуацію, впроваджувати обмежувальні заходи, наприклад, переведення навчання в онлайн-форматі.

Місцеві комісії в області мають розглянути ситуацію щодо захворюваності на ГРВІ, зокрема коронавірус. Там, де ситуація загострена, рекомендують впровадити протиепідемічні заходи, зокрема масковий режим.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *