Затримали працівницю військкомату на Черкащині, яка допомагала чоловікам виїжджати за кордон

Затримали працівницю військкомату

На Черкащині затримали працівницю військкомату, яка допомагала військовозобов’язаним ухилитися від призову та виїхати за кордон. 

Про це повідомили в пресслужбі ГУНП у Черкаській області.

Жінка працювала адміністраторкою групи зв’язку підрозділу забезпечення Територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

За інформацією слідства, посадовиця пообіцяла за 6 200 доларів США вплинути на вирішення питання щодо визнання військовозобов’язаного непридатним до військової служби із подальшим виключенням з військового обліку з метою ухилення від призову під час мобілізації та безперешкодного перетину державного кордону України.

Затримання в кабінеті

У затриманої вилучили 700 доларів США хабаря, довідку ВЛК та тимчасове посвідчення військовозобов’язаного.

Посадову особу військкомату затримали за підозрою у вчиненні кримінальних правопорушень за ч. 2 ст. 369-2 (Зловживання впливом) та ч. 3 ст. 332 (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський доручив Головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному знайти на місця обласних керівників військкоматів людей, які пройшли фронт і зберегли гідність.

Розслідування, моніторинг судових справ та оперативна інформація про найбільш резонансні новини Черкас. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
5 Коментарів
  1. Депутатські дітки – вже усі за кордоном, тож не хвилюйтеся!

  2. Така брехня що на вуха не налазе.

  3. Вже писав де він мій коментар. Стидно?

  4. Брехня. Військкоматів давно вже немає як органу військового управління. 700 доларів і документи в неї ніхто не вилучав, оскільки їх в неї не було. Інкримінують їй не ч. 2 ст. 369-2 КК України, а ч. 3 ст. 368 КК України.
    І тим хто це все пише не забуваємо про ст. 62 Конституції України.
    Також, ст. 332 КК України передбачено покарання за Незаконне переправлення осіб через державний кордон України, організація незаконного переправлення осіб через державний кордон України, керівництво такими діями або сприяння їх вчиненню порадами, вказівками, наданням засобів або усуненням перешкод.
    Звідки автор взяв що їй інкримінують злочин передбачений ст.332 КК України саме з кваліфікуючою ознакою – незаконне переправлення осіб через державний кордон України.
    Також коли вводився правовий режим воєнного стану, жодних обмежень конституційних прав Указом Президента не вводилось, хоча ст. 6 ЗУ “Про правовий режим воєнного стану” в даному Указі зазначаються. зокрема : вичерпний перелік конституційних прав які обмежуються.
    Згідно ст.33 Конституції України, Кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, гарантується свобода пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати територію України, за винятком обмежень, які встановлюються законом.
    ЗУ ” Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України” обмежень на час воєнного стану не встановлено.
    Постанова КМУ якою начебто заборонено на час воєнного стану виїзд громадян ( чоловічої статті віком від 18-60 років) є такою що суперечить нормам прямої дії.
    п. 15 ч. 1 ст. 106 Конституції України унурмовано, що Президент України зупиняє дію актів Кабінету Міністрів України з мотивів невідповідності цій Конституції з одночасним зверненням до Конституційного Суду України щодо їх конституційності.
    Цього не зроблено.
    Таким чином, інкримінована ст. 332 КК України є надуманою, Оскільки де юре заборони виїжджати за кордон не існує.
    Явища правового нігілізму (невизнання законів, негативне ставлення до права) — найбільш поширена і укорінена форма деформації правосвідомості населення в державах з авторитарним і тоталітарним режимами.
    Вказане суперечить ст. 1 Конституції України, в частині кваліфікуючої ознаки держави як правова.
    Автору бажаю перед публікацією читати законодавство, якщо він є свідомим громадянином а не продажною шкурою.
    Пишіть правду.
    Чому пишете – військомати у своє заголовку, а не ТЦК.
    Вона не є посадовою особою. Хай доведуть що Уманський РЬЦК є структурним підр Обласного ТЦК який й досі не зареєстрований як юр. особа публічного права.
    Читайте Закони.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *