Американський журнал Time назвав «Людиною року» президента України Володимира Зеленського і «дух України».
Про це пише «Бабель».
«Успіх Зеленського як лідера військового часу ґрунтується на тому, що мужність заразна. Це поширилося серед політичного керівництва України в перші дні вторгнення, коли всі зрозуміли, що президент залишається на місці. Його професійні інстинкти, отримані від діяльності як актора на сцені, означали, що він умів читати натовп і реагувати на його настрої та очікування. Тепер його аудиторією став увесь світ. Він вирішив не підвести їх», — пише Time.

Фото: Time
Що стосується «духу України», то «замість того, щоб рятувати своє життя, багато українців хапали будь‐яку зброю, яку могли знайти, і кинулися захищати свої міста від загарбників».
Нагадаємо, британська газета Financial Times визнала президента України людиною року.
Долучайся до телеграм‐каналу «Шо там у Черкасах?». Оперативно повідомляємо про повітряні тривоги і першими повідомимо про нашу перемогу


