Зі смартфоном у руках: у Черкасах жінки ВПО вчилися на практиці просувати власні бренди у соцмережах

Любов Правдіна та тренерка з курсу цифрової грамотності під час офлайн воркшопу для жінок

Президентка ГО «Нові українські наративи» Любов Правдіна та тренерка з курсу цифрової грамотності під час офлайн воркшопу для жінок ВПО у Черкасах

Із Черкас розпочала серію офлайн тренінгів для переселенок громадська організація «Нові українські наративи». Воркшоп Надії Раюшкіної «Як навчитися заробляти за допомогою соцмереж» зібрав 64 жінок. Загалом в освітньому проєкті «ЗМІСТ», взяло участь уже більше 3000 учасниць онлайн.

Учасниця воркшопу в Черкасах Олена Хіміч – одна з тих, хто вже проходили онлайн навчання проєкту «ЗМІСТ», а тепер долучилися і до офлайн події.

– Про проєкт “ЗМІСТ» я знаю ще з зими, саме тоді подруга  кинула посилання на нього. Я почала онлайн навчання. Курс «Продажі» прослухала двічі. Саме він і надихнув мене на розвиток  соцмереж. Окрім практичних порад, навчання надихає і допомагає мислити правильно, – розповідає Олена.

Олену Хіміч на розвиток соцмереж надихнув курс «Продажі» освітнього проєкту «ЗМІСТ»

Олену Хіміч на розвиток соцмереж надихнув курс «Продажі» освітнього проєкту «ЗМІСТ»

Коли вона, мати чотирьох дітей, виїжджала з ними під обстрілами з рідного Ізюму, згадала про знайому з Черкас, яка і допомогла  знайти тимчасове житло.

– Коли ми приїхали, я плакала впродовж місяця, а потім почала думати, що робити далі, – згадує жінка. – В мене були особисті  кошти, і оскільки ми жили спочатку безкоштовно, я вирішила  придбати швейну машинку, щоб відволіктися від свого стану. Почала навчатися швейній справі на різних курсах, і це надихнуло мене. Таким чином, захоплення призвело до розвитку власної справи. Зараз мрію про створення власного бренду одягу. Є багато питань: по-перше, хороше швейне обладнання, далі – питання просування бренду в соцмережах. Раніше не зіштовхувалась з цим.

Саме вести соцмережі з нуля і навчала тренерка, фахівчиня з просування в соцмережах малобюджетних проєктів з нуля Надія Раюшкіна. Вона навчила учасниць професійно «упакувувати» сторінки у Фейсбук і Інстаграм, створювати дописи-самопрезентації для соціальних мереж; показала способи просування з бюджетом і без нього та розповіла, як використовувати отримані знання і навички не тільки для просування власної справи, а й для фрілансового заробітку в інтернеті. Учасниці просто в залі змогли створити самопрезентацію з допомогою штучного інтелекту – крок за кроком виконуючи рекомендації спікерки, зрозуміли, як досягати органічного просування за допомогою нетворкінгу і соціальної активності у групах у Фейсбук та створенням рілс і колаборацій в Інстаграм, навчилися запускати таргетовану рекламу та робити рекламні посіви.

учасниці воркшопу освітнього проєкту «ЗМІСТ» спілкуються в неформальній обстановці зі спікеркою Надією Раюшкіною

Учасниці воркшопу освітнього проєкту «ЗМІСТ» спілкуються в неформальній обстановці зі спікеркою Надією Раюшкіною

– Головне – уже під час заняття були жінки, які зробили перші дописи в соціальних мережах. А отже, все вдалося. – відзначає тренерка Надія Раюшкіна. – Аудиторія дуже класна: всі відкриті, зацікавлені.  Насправді стільки натхнення давно не отримувала.  Коли читаю дописи жінок, які були на тренінгу, бачу, як вони використовують свої знання, застосовують їх на практиці, я щиро радію і розумію, що все це не дарма.

Одна з таких учасниць – Віта Собко. До Черкас вона переїхала з Чернігова. В чужому місті жінка вирішила не опускати руки, а почала розвиватись у сфері діджитал маркетингу.

учасниця офлайн воркшопу проєкту «ЗМІСТ» у Черкасах Віта Собко разом зі спікеркою Надією Раюшкіною

Учасниця офлайн воркшопу проєкту «ЗМІСТ» у Черкасах Віта Собко разом зі спікеркою Надією Раюшкіною

– На тренінгу у мене ніби очі розплющилися на платформу Фейсбук, тому що я зовсім не розвивалась там. Тепер почну застосовувати ті знання, які отримала. Також навчилася швидко і круто робити самопрезентацію та дописи. Отримала класні рекомендації з реклами, як платної, так і безкоштовної, буду все застосовувати. І взагалі такі офлайн зустрічі надихають і знаннями, і спілкуванням, і атмосферою.

Тепер освітній проєкт «ЗМІСТ» збирається до Мукачева. Там планують провести офлайн воркшоп з курсу «Лідерства» з Тетяною Шерман. Триває і онлайн навчання із шести навчальних курсів – «Продажі», «Лідерство», «Комунікації», «Фінанси та бухгалтерський облік», «Основи цифрової та інформаційної гігієни», «Управління проєктами». Подробиці за лінком: https://www.zmist.online/

після п’ятигодинного воркшопу у Черкасах усі учасниці отримали відповідні сертифікати освітнього проєкту «ЗМІСТ»

Після п’ятигодинного воркшопу у Черкасах усі учасниці отримали відповідні сертифікати освітнього проєкту «ЗМІСТ»

Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF) – це єдиний глобальний механізм, створений виключно на підтримку участі жінок в процесах розбудови миру та безпеки, а також гуманітарної допомоги. WPHF, керований низкою представників громадянського суспільства, урядів та ООН, — це трастовий фонд за участі багатьох партнерів, який мобілізує терміново необхідне фінансування для місцевих організацій, очолюваних жінками, та працює разом із жінками на передовій заради побудова міцного миру. Починаючи з 2016 року, WPHF надав фінансування та підтримав спроможність понад 1000 місцевих жіночих організацій громадянського суспільства, які працюють над питаннями порядку денного «Жінки, мир, безпека» та реалізовують гуманітарну діяльність у 41 країні світу, які постраждали від кризи.

Ця публікація підготовлена за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF), але це не означає, що висловлені в ній погляди та вміст є офіційно схваленими або визнаними з боку Організації Об’єднаних Націй.

Відеоісторії про черкащан, добірки корисностей та залаштунки життя команди “18000” – підписуйся на наш інстаграм

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *