Черкаські освітяни без тендеру злили 2 мільйони на дезінфекцію, мийні засоби та півтисячі швабр

Фото з інтернету

Протягом одного дня 6 грудня департамент освіти і гуманітарної політики міської ради уклав 11 прямих угод із товариством «Фортунат» на загальну суму 2,18 мільйони гривень. У дитячі садочки міста будуть придбані дезінфекційні засоби, крем для рук, мийні засоби тощо.

Про це йдеться на порталі Dozorro.

9 із 11 звітів про укладені договори оприлюднені уже після 22-ї години. Згідно з договорами, товари мають бути доставлені замовнику до кінця цього року.

Вартість абсолютної більшості договорів коливається близько 200 тисяч гривень, при цьому не перевищує цю суму. Варто зазначити, що саме 200 тисяч є пороговою сумою для закупівлі товарів. Тобто договори на нижчі суми можна укладати без проведення тендеру.

Більшість придбаних освітянами товарів – це дезінфекційні засоби:

При цьому всі ці товари придбані за різними кодами: як агрохімічна продукція, лікарські засоби, хімічна продукція тощо.

Окрім того, в садочки закупляють 424 швабри, мийні засоби, 833 креми для рук та вологі серветки:

Зазначимо, що, коментуючи інформацію про цю закупівлю, депутатка Черкаської міської ради Альона Цегвінцева назвала її “фурором”. Цегвінцева є директором ДНЗ №73, куди “освітяни” закуповують майже півтисячі швабр.

Товариство “Фартунат” зареєстроване у Києві. Воно належить Алісі Собченко. Згідно з відомостями ЄРД, до серпня цього року фірма займалася торгівлею фармацевтичними товарами, але потім змінила рід діяльності на хімічні продукти. Це перший досвід співпраці цього товариства із Черкаською міською радою. Загалом на Черкащині у “Фартунату” є лише одна угода із місцевим онкодиспансером.

Що ж до департаменту освіти, то цього року він уже централізовано закупляв мийні засоби. 21 серпня укладено угоду на 1,18 мільйона гривень. Засоби мали бути поставлені в тому числі і в ДНЗ №78 та 89, куди знову їх купують.

Договір 21 серпня

Договір 6 грудня

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.