Депутати не затвердили актуалізацію генерального плану Черкас

Черкаська міська рада не затвердила містобудівну документацію щодо внесення змін до генерального плану міста Черкаси. За відповідний проект проголосували лише 16 депутатів.

Проект презентував директор департаменту архітектури і містобудування Артур Савін.

За його словами, площа забудови в районі Митниці зменшується. Він пояснив, що актуалізація передбачає розвиток річкового транспорту, садибну лісову забудову для учасників АТО, додаткові земельні ділянки, нове міське кладовище тощо.

Зокрема, депутат Павло Карась назвав новий план “поверненням до совка”. За його словами, актуалізація назріла, але цей план не витримує критики. Також він назвав його “хрінню”.

Після тривалого обговорення, виступів депутатів та громади депутати не підтримали проект. “За” проголосували лише 16 депутатів.

Переглянути проект змін до генерального плану можна на сайті міськради ТУТ.

Зазначимо, що нині в місті діє план, затверджений ще у 2011 році.

Розробником проекту змін до генплану є ТОВ “Інститут Харківпроект”, його вартість – 850 тисяч гривень.

Проект рішення щодо актуалізації був розроблений департаментом архітектури та містобудування ще у 2018 році, і міський голова вніс його до ради ще у вересні того ж року. Від початку планувалося, що його розглянуть ще 31 жовтня 2018 року.

За інформацією прес-служби міської ради, депутати попередньо обговорювали проект разом із головним архітектором міста Віталієм Чернухою 14 лютого.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *