Міська рада проголосувала за актуалізацію генплану

Черкаська міська рада проголосувала за актуалізацію генерального плану міста.

За проголосували 23 депутати, 5 проголосували проти, 4 утрималися.

За словами директора департаменту архітектури та містобудування Артура Савіна, актуалізацію генплану було розроблено у 2017-2018 роках, а сам генплан – десять років тому, у 2011.

– Основне завдання актуалізації – виправити кричущі помилки, які були допущені у генплані 2011 році. Через них люди, прості громадяни, не можуть користуватися своїми земельними ділянками, наприклад, у районі Казбету, судяться з міською радою, – зазначив Савін.

За його словами, нову актуалізацію генплану можна замовити вже наступного року. Її орієнтовна вартість – 8 мільйонів гривень. Тоді як документ, який розглянули в сесійній залі, коштує лише 800 тис. грн.

Проти виступив депутат міськради від “Голосу” Сергій Шмиголь, зазначивши, що пропонована актуаліація генплану – “це про проблеми, а не про розвиток”.

– Ми зараз ухвалюємо черговий документ, який визначатиме перспективи розвитку міста на найближчі роки. Але в нас досі немає стратегії розвитку, ми не знаємо, куди прагне наше місто. Давайте йти крок за кроком, – зазначив Шмиголь.

Натомість за актуалізацію виступила депутатка міськради від “За майбутнього” Любов Майборода.

– Яке б ми сьогодні не прийняли рішення, скільки б не було генпланів, завжди будуть його прихильники і противники. Після засідань міської ради міський голова накладає по 45 вето на наші рішення, бо вони суперечать генплану. Так не може бути, – сказала Майборода.

Депутатка від “Європейської солідарності” Інна Бандура зазначила, що ЄС готова проголосувати “за” за умови розроблення детального плану території на Замковому узвозі, аби вберегти його від висотних забудов. Натомість її однопартієць Віталій Красюк навпаки розкритикував пропонований проєкт актуалізації генплану.

Повне обговорення – дивіться у відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Залишити не можна актуалізувати. Що не так з генеральним планом і чому це хвилює Бондаренка?

коментарі
Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *