У поліцію вкотре повідомили про замінування низки об’єктів у Черкасах.
Інформацію про це в коментарі «18000″ підтвердив начальник сектору комунікації СК ГУНП в Черкаській області Дмитро Грищенко.
- Сьогодні надійшло повідомлення про замінування жилих будинків і торгових центрів у Черкасах. Інформації про кількість об’єктів – немає, – повідомив Грищенко.
Нагадаємо, повідомлення про замінування почали надходити до правоохоронців у травні. Так, 17 травня було повідомлено про замінування 13 об’єктів, 21 травня – надійшлаінформація про 30 будівель, 24 травня – знову про 30 об’єктів. Кожного разу про замінування інформували електронним листом, що надходив у поліцію. Востаннє понад 30 об’єктів мінували 7 червня.
Окрім того, також був випадок телефонного повідомлення про «мінування» поліції та магазину «Кооператор«. Жінку, що телефонувала, було затримано.
Як писав «18000″, у Національній поліції стверджують, що більшість повідомлень про «замінування» у Черкасах та інших містах України надходили з поштової адреси товариства, зареєстрованого в Російській Федерації.




