Адвокат від імені Феодосія затуляв руками камери журналістів “18000” (ВІДЕО)

Черкаський адвокат Ігор Голубчик перешкоджав журналістам команди “18000” висвітлювати публічне зібрання прихильників митрополита Української православної церкви, яку афілюють з кремлем, Феодосія. Сам священнослужитель у цей момент перебував у стінах Черкаської окружної прокуратури, де відбувався його допит у межах кримінального провадження. Під стінами установи відбувалося зібрання прихожан церкви.

Голубчик разом з іншими представниками групи підтримки церковника намагався перешкодити законній діяльності журналістів Єлєни Щепак та Артура Чемириса, врешті написавши заяву на них до поліції. За версією Голубчика, журналісти нібито втручалися у його приватне життя, фільмуюючи та фотографуючи події у публічному місці, яким є прилегла територія Черкаської окружної прокуратури, де і відбувався допит митрополита. Голубчик разом з іншими невстановленими особами спочатку просто закривали камери, якими велась відеозйомка, а потім почали відтісняти журналістів від Феодосія, який у цей момент покинув стіни прокуратури, де пробув трохи більше години.

– Я таких, як ви, бачив, які посміхаються, в яких чомусь посмішка пропадає, коли їх запрошують не тільки на допит, коли проти них відкривають кримінальне провадження, – заявив Голубчик журналістам “18000”.

Під час намагання зібрати редакційний матеріал журналісти не приховували, що є кореспондентами видання, відкрито пояснюючи, що є представниками медіа. Натомість Голубчик, який представлявся не лише адвокатом Феодосія, а й нібито представником усієї спільноти прихожах, відмовлявся називати своє прізвище. 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Вісімнадцять три нулі (@18000_team)

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що у приватному домоволодінні Феодосія, розташованому в одному із передмість Києва, провели обшуки, крім того, відповідні слідчі дії проводилися і у приміщенні самої єпархії на території Черкас. Феодосія підозрюють у розпалюванні міжрелігійної ворожнечі. Після вручення підозри йому має бути обраний запобіжний захід. За інформацією “18000”, йдеться про особисте зобов’язання, відповідно священника не затримували. 

Раніше Служба безпеки України проводила низку подібних слідчих дій у представників інших єпархій православної церкви, яка довгий час підпорядковувалася кремлю та московським церковним лідерам, втім зараз нібито заявляє про відсутність будь-яких відносин. Разом з тим, частина високопоставлених священиків цієї церкви після початку повномасштабного вторгнення військ російської федерації втекли до росії, а ще частина активно співпрацює з ворогом на тимчасово окупованих територіях. У вже звільнених районах Харківської та Херсонської області священнослужителі цієї церкви втікали разом із військами окупантів на підконтрольну їм територію.

коментарі
2 Коментарі
  1. Ці кацапській прихвостні вільно себе почувають в Черкасах,поки хлопці захищають Україну.

  2. Таким “голубчикам” місце на фонарях

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *