Бондаренко показав проект забудови Замкового узвозу. У коментарі нагнали бюджетників, щоб його хвалили

Сьогодні зранку міський голова Черкас Анатолій Бондаренко оприлюднив проект забудови Замкового узвозу.

Він зазначив, у цьому місці збережуть двохповерховий будинок, який у місті знають як «будинок із грифонами». Також забудовник зобов’язується повністю реставрувати його.

Сьогодні для нас важливо розвивати місто, будувати нове, але поруч із цим там, де це можливо, – зберігати збудоване попередніми поколіннями черкащан, нашу історичну спадщину“, – написав мер.

Варто відзначити, що від початку під дописом переважала негативна риторика від журналістів, громадських діячів, політиків.

Проте з часом у коментарі “прийшли” працівники комунальних установ (ЦНАП, ЧЕЛУАШ, КСНи, МСК “Дніпро”) та мерії, люди пов’язані з партією “Черкащани”, яка була одним з головних лобістів проекту, та боти.

За нашою інформацією, посадовці мерії писали у приватні чати (йдеться, наприклад, про чати футболістів) повідомлення, закликаючи їх учасників “прийти” у коментарі і написати схвальний відгук про пост мера.

Наприклад, такі відгуки написали: Юлія Чемич (заступниця директора ЦНАП), Дмитро Личко (КСН “Яблуневий”), Ольга Усова та Станіслав Скіць, які балотувалися від “Черкащан” тощо.

колаж із Фейсбуку Дениса Гайди

Нагадаємо, у травні цього року міська рада ухвалила актуалізації Генерального плану міста. У вересні міськрада змінила цільове призначення землі, давши можливість для поверхової забудови.

Восени міськрада видала містобудівну документацію компанії «Надія». Під Замковим узвозом збудують 4 багатоповерхівка. Максимальна висотність – 29 метрів. Серед будинків – 8-поверховий.

Хочеш читати ще більше важливих матеріалів?
Підтримай незалежний журналістський проект «18000»

DONATE

 

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

коментарі
3 Коментарі
  1. Ця новина стане окрасою нашого міста!

  2. Хіба тещо збираються побудувати на Замковому узвозі – круто? Ганьба . нашим можновладцям в особі пана мера

  3. Черкащани мовчать – от “очільники” і роблять усе, що заманеться! Вийшли хоча б раз і дали зрозуміти, що ми – не худоба. Та щось не віриться…

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *