Міськрада віддала під забудову більше 2 гектарів землі в центрі міста

Черкаська міська рада передала в оренду на 49 років чотири земельні ділянки у центрі міста загальною площею більше 2 гектарів. Землю отримало підприємство, яке було створене всього рік тому.

Відповідні рішення були ухвалені сьогодні під час земельної сесії міської ради.

Не підтримали їх депутати Любов Майборода (“За майбутнє”), фракція “Голос” (у повному складі), Василь Мойсієнко і Оксана Мелікова (“Слуга народу”).

Варто зазначити, що всі земельні ділянки у порядку денному значаться під однією адресою – Байди Вишневецького, 70. Їхня загальна площа – 2,34 га.

Згідно з проектами рішень, на цих ділянках розміщені споруди, що перебувають у «стадії руйнування».

Земля перебувала у користуванні комунального підприємства «Черкасиінвестбу». Її передали без зміни цільового призначення – під будівництво та обслуговування багатоквартирного будинку.

У проектах рішень вказано, що частина цих земель перебуває у охоронній зоні навколо інженерних комунікацій.

Товариство «Єврокомфорт Актив», яке отримало земельні ділянки, зареєстроване у Черкасах у січні минулого року. Всі чотири заяви на отримання землі були подані компанією ще у червні 2020-го року, тобто через півроку після появи. А права власності на ділянки зареєстровані за період часу з 10-ї до 12-ї години 13 березня минулого року.

Власник та керівник товариства – Олексій Шпак.

Згідно з даними ЄДР, свого часу одним з бенефіціарів товариства був Володимир Зозуля – бізнесмен, якого пов’язують з готелем “Апельсин”. На сьогодні в числі засновників фірми його немає.

Також Олексій Шпак є засновником та керівником ТОВ «Тайрс», яке займається автозапчастинами. Разом з ним в числі засновників – Анна Труба, що є дружиною Артема Труби. Труба свого часу був заступником начальника УЗЕ, а зараз після його ліквідації є заступником начальника управління стратегічних розслідувань.

Анна та Артем Труба

Окрім того, Анна Труба є родичкою Ірини Труби, що є дружиною Анатолія Коверського. Коверський – начальник міськрайонного управління Держгеокадастру у Черкаському районі. Він був депутатом обласної ради від БПП та затримувався разом із ще одним депутатом на хабарі у 10 тисяч доларів у 2019 році.

Реклама

коментарі

1 Коментар

  1. “Учбова зона”? Серйозно.
    І мова навіть не про помилковий напис, а про те, що журналісти самі в тому районі точно не були.
    А подивіться, там цікаво. Осередок самозведених гаражів та халуп для безхатченків. Ні проїзду, ні благоустрою не було, і не планувалося. А тут – новий ЖК, ахтунг! Чомусь про те, що термін придатності панельних забудов вже скінчується, і надалі їх мешканці – житимуть в аварійних будинках. нове житло місту потрібне!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини