“Непорядна людина, яка зловживала своїм становищем”, – Сергійчук про звільнення Зеленського

Відповідаючи на питання журналістів, голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук пояснив, чому звільнили з посади начальника управління сім’ї, молоді та спорту Максима Зеленського.

– Це людина непорядна, яка зловживала своїм становищем. Є конкретні факти, матеріали передані до правоохоронних органів. Щодо закупівлі спортивного обладнання за завищеними цінами. Гвинтівка коштує 72 тисячі гривень, а купляються за 196. Коли кошти на харчування спортсменів йдуть не на картки спортсменів, а іншим людям. І так 13,5 мільйонів, – пояснив Сергійчук.

Нагадаємо, під час візиту 24 вересня до одного із приватних підприємств на Чигиринщині очільник обласної державної адміністрації Сергій Сергійчук повідомив про те, що звільнив начальника Управління сім’ї, молоді та спорту Обласної державної адміністрації Максима Зеленського. Зеленський сам написав заяву, яку очільник адміністрації задовільнив.

Причиною звільнення Зеленського Сергійчук назвав нібито скарги на роботу чиновника з боку спортсменів і громадських організацій. Хто був автором цих скарг, Сергійчук не уточнив.

Зазначимо, що Зеленський був призначений на посаду ще у липні 2014 року тодішнім головою адміністрації Юрієм Ткаченком.

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.