Обласний військовий комісар роздає селянам “чоловічу силу” (ФОТО)

На Черкащині роздають пакети із посадковим насінням та інформаційним бюлетенем від громадської ініціативи “ЛАД”.

Зокрема, пакети роздають у сільській місцевості Чорнобаївського району.

Також роздачу помітили у місті Чигирин.

Пакети з насінням мають креативні назви, серед яких – “Чоловіча сила”, “Черкаський ковбой”, “Пахучий лідер” тощо.

На пакеті, що роздають селянам, вказане ім’я головного військового комісара Черкаської області Євгена Курбета. В інформаційному бюлетені ідеться про соціальні ініціативи Курбета, а також “ЛАДу”.

Самого Курбета у газеті називають одним із лідером ГО.

На фейсбук-сторінці громадської ініціативи розповідається про низку акцій “ЛАДу”. Серед таких – “Великодню паску — в кожен дім!”, акція з можливістю безкоштовного страхування дітей від нещасних випадків тощо.

У своїй декларації за 2018 рік Курбет вперше вказує, що є членом громадського об’єднання “Громадська ініціатива ЛАД”. Така організація була зареєстрована в Чорнобаї в грудні минулого року, однак на сьогодні вона прописана уже в центрі Черкас по вулиці Хрещатик.

Директором організації був екс-військовий комісар Чорнобаївського району Микола Радченко. 18 квітня його змінив Олексій Заволокін. Заволокін значиться керівником ТОВ «Рибне господарство Черкаське», він двічі подавав декларацію на начальника рибного агентства області.

Серед засновників організації на сьогодні все той же Радченко, а також його колеги: екс-заступники начальника Чорнобаївського районного військкомату Василь Грам і Леонід Науменко, екс-працівник Юрій Крупенко, колишній водій комісаріату Ігор Замана та чинні працівники Аліна Черненко і Олександр Кикоть. У числі керівного складу сам Євген Курбет відсутній.

коментарі
9 Коментарів
 1. Я не розумію, що поганого в тому, що я допомагаю людям.

  1. Євгеній Олександрович, в замітці не написано, що це погано. Більше того, оцінка цьому явищу взагалі ніяка не дається. Тож, допомагайте й надалі!

  2. Всі учасники АТО забезпечені земельними ділянками. Санаторно -курортне учасникам АТО. Як ведеться військово -патріотичне виховання, а від цього призов юнаків. Агроном Ви наш?

   1. Не Вам розповідати, як мені виконувати свої обов’язки. Про це я мені говорять самі ветерани АТО та ООС.

    1. Все вірно, то й обирати Ми вас не будемо на 195 окрузі. Це вам не армія, де по приказу вас оберуть? Скільки у вас земельних діляночок, чи біля Геронимівки(тепличного) тільки одна?

     1. Женя ба**га,вор и обманщик,на краденых деньгах лезет во власть!сидел бы по тихому и не пиздел!аграрий херов,земли накрал вот пусть у себя и выращиевает,пиарщик недоделаный

 2. Депутатство потрібне, Не зрозуміло за які кошти. Краще б за своїми обовязками піклувався про учасників АТО.

 3. Разочарован. Те люди, которых Вы слушаете, как авторов Вашей избирательной кампании – из прошлого века. Они утопят Вас. Не бесплатно – т.е. за Ваши же деньги.

  1. З таким шлейфом негативу ,по шляху Петра Олексійовича

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *