Поліція досі не розгледіла підкупу на виборах у Золотоноші, але відкрила провадження за заявами Голуба

Працівники Головного управління Національної поліції досі вивчають інформацію, надану їм під час голосування на довиборах до Верховної ради у 197 виборчому окрузі 31 жовтня. 

Тоді спостерігачі масово фіксували факти організованого підвозу виборців, а також відмічання осіб, які вже проголосували. Все це може свідчити про організацію контрольованого голосування та ймовірного підкупу виборців. Серед можливих учасників були люди, наближені до провладного кандидата Віталія Войцехівського, зокрема, депутати Золотоніської міської ради.

Водночас інформація внесена до Єдиного обліку в органах поліції заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події, триває їх правова кваліфікація. Про це у коментарі “18000” заявила прессекретарка ГУНП Зоя Вовк.

Також Зоя Вовк повідомила про те, що поліцією відкрите провадження за фактом поширення агітації проти екскандидата Владислава Голуба напередодні виборів, проте, чи проводились якісь слідчі дії нині невідомо.

У суботу, перед днем голосування, в оселі черкащанина, активіста партії “Національний корпус” відбулися обшуки. Понад 30 правоохоронців, зокрема, й представники Служби національної безпеки шукали агітаційні матеріали проти кандидата Віталія Войцехівського, який у результаті здобув переконливу перемогу на виборах.

Про деталі виборчого процесу читайте у нашому матеріалі – «Гра у вибори». Як у Зеленського на Черкащині заводили свого кандидата у парламент.

Хочеш читати ще більше важливих матеріалів?
Підтримай незалежний журналістський проект «18000»

DONATE 

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.