Самоскиди, навантажувачі: черкаський ЧЕЛУАШ придбав техніки на 42,1 млн грн

Трактор ЧЕЛУАШ

Яку техніку придбав ЧЕЛУАШ у 2025 році. Фото з фейсбуку КП

Цього року у комунального підприємства «ЧЕЛУАШ» з’явилася нова техніка: зокрема спеціалізовані машини для поточного ремонту дорожнього покриття та зимового утримання доріг. 

Таку відповідь у КП «ЧЕЛУАШ» надали на запит «18000».

Яку техніку купив ЧЕЛУАШ у 2025 році?

  • мінінавантажувачі – 2 од.;
  • екскаватор‐навантажувач – 1 од.;
  • самоскиди зі сніговим відвалом та солерозкидальним обладнанням – 3 од.;
  • автомобіль вантажопасажирський – 1 од.;
  • віброплити – 2 од.

Новопридбана техніка коштувала 42,1 млн грн, додали в підприємстві.

Сіль для посипання доріг

Крім техніки, працівники підприємства формують потребу в закупівлі технічної солі для посипання доріг. Її обсяги визначать залежно від погодних умов.

«Ціна на кам’яну технічну сіль змінюється щотижня, тому наразі орієнтовну вартість визначити складно. Закупівлю плануємо здійснити в листопаді, при цьому підприємство має певний запас солі для забезпечення потреб на початок зимового періоду», – пояснили в ЧЕЛУАШ.

До 1 жовтня цього року підприємство мало 983,71 тис. тонн посипкового матеріалу на 1 220 670 гривень:

  • солі технічної – 364,14 тонн на 1 092 420 грн;
  • піску річкового – 619,57 тонн 128 250 грн.

У ЧЕЛУАШі додали, що у 2024 році на забезпечення зимового утримання доріг міста, зокрема, на придбання технічної солі та піску для посипання доріг, тротуарів і сходів витратили близько 4 млн грн.

Нагадаємо, у Черкасах вже готуються до зимового утримання доріг.

Читайте також: Правоохоронці зацікавилися ЧЕЛУАШем: черкаським комунальникам інкримінують чергову розтрату бюджетних коштів.

Часу обмаль! Донатьте зараз, щоб черкаські воїни отримали транспорт і зв’язок!

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини