Скічко розказав про стосунки з Підгорним та навів приклад, коли не зрозумів його

Голова Черкаської ОДА Олександр Скічко каже, що в нього є певні претензії до голови облради Анатолія Підгорного, але конфлікту між ними немає.

Про це Скічко розповів на ефірі у 18000, відповідаючи на питання журналіста про його стосунки з Підгорним, у контексті інформації про збір голосів на відставку голови облради.

Нагадаємо, вчора 18000 інформував, що депутати від «Черкащан», «Слуги народу» та «Батьківщини» збирають голоси за відставку Анатолія Підгорного. Серед причин – нібито його конфлікт із Скічком через питання придбання лінійного прискорювача.

Голова ОДА розповів про своє бачення ситуації із отриманням лінійного прискорювача для черкаського онкодиспансера.

– Минулої сесії ми виносили питання щодо лінійного прискорювачу. Два питання: концесія та лізинг. Пішло багато часу, але не вдалося знайти конструктивного варіанту. Після сесії минуло 40 днів – питання не вирішене. На нову сесію ми, Черкаська ОДА, подаємо два проекти рішення: і концесія, і лізинг. Вважаю, що це найбільш оптимальний варіант, бо прийняття цього рішення дає дозвіл на розгляд питання.

Потім іде процес: створюється комісія. Якщо це концесія – вона приймає заявки від концесіонерів, проводиться конкурс, далі виноситься питання на сесію і депутати голосують. По лізингу: збираються пропозиції банків, процентна ставка, на скільки років, умови, вартість, запускається конкурс. Далі сесія – і знову рішення. Це складна процедура, яка триватиме не один місяць. Я пропоную рухатися паралельно. Це питання треба вирішувати швидко, – розповів він.

Щодо взаємин із Підгорним, то Скічко каже, що у них «виникають розбіжності, але це не конфлікт». За його словами, це впливає на швидкість прийняття рішень.

– Один приклад, коли я не розумію дій голови облради. На минулій бюджетній комісії ми подали рішення. Є кошти на ПКД на флігель – будівля в Корсунь-Шевченківському. Нам з бюджету готові дати кошти на цей флігель. Так і в назві було – «Флігель». Міністерство культури вимагає іншу назву: «Флігель і башта вхідних воріт». Добре, я підписав розпорядження. Трохи затримали термін, але це лише зміна назви. І я отримую відповідь: «було пізно подано, я не встиг подивитися». Це не конструктивна співпраця. Якщо ви запитаєте чи є в мене претензії: можливо, є. Конфлікту немає, – підсумував Скічко.

За інформацією 18000, на сьогодні всередині фракції «Черкащан» відбувся розкол між представниками внутрішніх депутатських груп, пов’язаних із ЛНЗ та МХП. Як розповідають нам депутати, у цьому конфлікті Підгорний на стороні ЛНЗ, саме тому збором голосів за його відставку зайняті «представники» МХП.

Весь ефір із Олександро Скічком можна переглянути нижче:

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.