Соратник Бондаренка отримав чергову ТОП-посаду в комунальному підприємстві

3 серпня черкаський міський голова Анатолій Бондаренко підписав розпорядження про призначення на посаду директора комунального підприємства “Дирекція парків” Генадія Шевченка.

Це у коментарі “18000” підтвердив сам Бондаренко. Він зазначив, що контракт підписано терміном на один рік.

Шевченко є депутатом Черкаської міської ради, обраним за списком партії “За майбутнє”, яку очолює на Черкащині сам Бондаренко.

До цього директором підприємства був інший депутат Черкаської міської ради Сергій Рубан, втім по завершенню річного контракту його звільнили. Міський голова не став продовжувати контракт з Рубаном, публічно критикуючи ефективність його роботи. Крім того, очільник міста раніше зазначав, що не буде призначати директора з метою економії коштів підприємства, а його функції виконуватиме хтось із заступників. 

Таким заступником після звільнення Рубана, що тимчасово виконував його функції, став Владислав Юрченко. Втім його було затримано вчора, 2 серпня, під час отримання неправомірної вигоди від підприємців, що ведуть свою роботу на території комунальних парків, якими і опікується підприємство.

Зазначимо, що Шевченко – вже четвертий депутат за останні роки, що очолює підприємство “Дирекція парків”. Окрім нього та Рубана, що є депутатами теперішньої каденції місцевої ради, очільниками підприємства у свій час були також Андрій Куча та Олександр Радуцький – депутати попереднього скликання. 

Сам же Геннадій Шевченко є одним із найвірніших соратників Бондаренка. До отримання посади у комунальному підприємстві він працював заступником керівника управління муніципальної інспекції, а також був директором ще одного підприємства “Черкасиінвестбуд”. Крім того, Шевченко був і заступником міського голови до кінця 2020 року, коли був обраний новий склад виконавчого комітету і Шевченко був обраний депутатом місцевої ради. 

Нагадаємо, Шевченко став заступником начальника управління інспектування Черкаської міської ради у березні минулого року.

Оперативні новини від команди “18000” – у нашому телеграм-каналі “Шо там у Черкасах?”

коментарі

2 Коментарі

  1. Де конкурс на посаду?

  2. Тепер парки забуяють.Бур”янами.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.