Суд звільнив від відповідальності чоловіка, який допомагав із вбивством дружини депутата

Суд звільнив від відповідальності Миколу Гончара, який був причетним до вбивства жінки на той час депутата Сергія Гури, тому що закінчився термін притягнення до кримінальної відповідальності.

Про це йдеться у вироку Черкаського районного суду.

Згідно з текстом вироку, вбивство сталося у квітні 2003 року. Гончар був у змові з Гурою, який убив свою колишню дружину.

Безпосереднє вбивство сталось у будинку, коли Сергій Гура вистрелив у голову своїй колишній дружині. Потім він поклав жінку в пакет і переніс у багажник до автомобіля, який уже чекав під будинком. За кермом сидів Микола Гончар. 

Жінка, перебуваючи в багажнику, була ще живою. Загинула – від пострілу в голову, який вчинив ще один співучасник злочину. Після депутат наказав Гончару вивезти тіло й закопати його, на що останній погодився.

Як і обіцяв, знайомий депутата закопав тіло вбитої поблизу села Леськи в лісосмузі. Він же викинув пістолет, яким скоїли злочин, в Дніпро біля села Благодатне.

Крім того, щоб приховати умисне вбивство, Гура наказав підсудному розкопати труп і забрати телефон. А потім відвезти мобільний телефон до столиці й залишити в розважальному закладі. Гончар це також виконав.

Всі ці обставини з’ясувались, коли Гончара затримали в справі вбивства Гури. Оскільки перший вчинений злочин належить до злочинів середньої тяжкості, а з дня його вчинення минуло п’ять років, Гончара звільнили від кримінальної відповідальності.

Додамо, Микола Гончар під вартою перебуває майже три роки, а справа у вбивстві Сергія Гури слухається з квітня 2019 року.

коментарі

1 Коментар

  1. Клас! Вбив та йди собі гуляй! Або вбивай далі і тобі нічого не буде. Якщо затягнуть справу. Або ще якісь дурнуваті причини. Вкрав бензопилу – вали на 5 років на лаву! А вбив – ну так термін давності минув – не винен! Оце правосуддя…

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.