Натуральні доглянуті нігті з легким глянцевим блиском сьогодні все частіше починають конкурувати з покриттям гель-лаком. Досягти такого ефекту допомагає японський манікюр, що цього року став трендовим і в черкаських нейл-студіях.
Про особливості виконання японського манікюру, його користь для нігтів, попит на послугу в Черкасах та зимові тренди в нейл-дизайні говоримо із майстринями та засновницями студії Avocado Nails Club Олександрою Сухопарою і Марією Бондаренко.
Якщо в Японії мистецтво догляду за нігтями за допомогою натуральних інгредієнтів сягає 400-річної історії, то в Черкасах такий тренд з’явився нещодавно. Прийшовши із Заходу вслід за віянням природної доглянутості, боді-позитиву та “макіяжу без макіяжу”, сьогодні японський манікюр все частіше обирають не лише жінки, а й чоловіки.
– Ще рік тому ми зробили публікацію про такий вид манікюру на нашій інстаграм-сторінці. Клієнтів це зацікавило і цього року ми почали його практикувати. І можна сказати, успішно, адже зараз у Черкасах просто “бум” на японський манікюр, – говорить Олександра Сухопара.
Майстриня пояснює: головний секрет такого манікюру – натуральність. І йдеться не лише про вигляд нігтьової пластини, а й продукти, що використовуються для догляду за нею. Адже всі вони створені з природних інгредієнтів, тож не лише надають нігтям гарного вигляду, а й сприяють оздоровленню та регенерації нігтьової пластини. Саме тому японський манікюр обирають ще й ті, хто бажає відновити стан нігтів після тривалого покриття гель-лаком.
– Зараз дівчата, які ходили лише на гігієнічний манікюр, переходять на японський, бо їм подобається глянцевий ефект. А дівчата, які зняли гель-лак, за допомогою такого манікюру оздоровлюють нігтьову пластину та повертають їй природній блиск і красу, роблять нігті міцнішими, – розповідає Марія Бондаренко. – Є клієнти й серед чоловіків. До нас і сім’ями ходять (усміхається, – ред).
Задля лікувальної та регенеруючої дії для японського манікюру використовують спеціальний набір засобів. Крім цього, ще одна особливість такої процедури полягає в тому, що інструменти для її виконання не чинять агресивної дії. Наприклад, часто птеригій (продовження кутикули, – ред.) не обрізають, а прибирають зручним нетравмуючим способом.
– Раніше японський манікюр виконували без використання будь-яких ріжучих чи металевих предметів. Нині його можуть комбінувати з класичним або апаратним манікюром, – пояснює Олександра Сухопара. – Також цей манікюр не містить покриття лаком чи гель-лаком. А глянцевий ефект досягається лише шляхом втирання мінеральної пасти й пудри.
Техніка виконання японського манікюру
1. Знезараження рук. Прибирання довжини пилочкою, шліфування ороговілої шкіри навколо нігтьової пластини, прибирання птеригію.
2. Підготовка нігтьової пластини до нанесення мінеральної пасти, що включає проходження по ній спеціальним бафом та протирання тканиною з натуральної замші.
3. Нанесення мінеральної пасти, яка містить вітаміни А і Е, провітамін В 5, бджолиний віск, кальцій, цинк, морські водорості та порошок кремнезему з Японського моря.
4. Нанесення на нігтьову пластину полірувальної пудри.
– Ця пудра захищає інгредієнти, що містяться в мінеральній пасті, від швидкого вимивання і впливу зовнішніх факторів. Вона фіксує пасту і саме завдяки їй на нігтях з’являється глянцевий ефект. Тому іноді японський манікюр ще називають глянцюванням, – пояснює Олександра Сухопара.
Загалом процедура японського манікюру займає від 1 до 1,5 години. Натомість ефект від нього тримається близько двох тижнів.
– Японський манікюр має накопичувальний ефект. У середньому достатньо зробити від 3 до 6 процедур, щоб нігтьова пластина наповнилася мінералами та стала міцнішою, – додає майстриня.
Який ще манікюр у тренді цієї зими?
Олександра та Марія говорять: насамперед манікюр – це справа смаку, а не трендів. Водночас навіть попри це з настанням зими та підготовкою до новорічних і різдвяних свят у виборі клієнток можна простежити певні закономірності в кольорах та дизайні нігтів.
– Беззаперечно, традиційними відтінками новорічних свят залишаються зелений, червоний і синій, – ділиться Марія Бондаренко.
Щодо дизайну нігтів – перед святами набирають популярності оформлення блискітками, глітером, штучними перлинами, золотою фольгою. Не втрачають популярності й традиційні малюнки стилізованих оленів, новорічних віночків і вогників.
– Також зараз з’явилися трендові світловідбивні блискітки. Вони мають вигляд звичайних блискіток, однак якщо на них потрапить штучне світло, починають ніби сяяти зсередини, – додає Марія.
Довідка: студія Avocado Nails Club функціонує в Черкасах із 2019 року. Нині в ній працюють четверо майстрів манікюру, майстер-візажист та майстер-бровіст. Ознайомитися з послугами студії та їхньою вартістю можна на інстаграм- чи фейсбук-сторінці Avocado Nails Club.
*Іміджева інформація
Avocado Nails Club чудове місце! Там затишно й преємно проводити час. Завжди усміхнені дівчата, професіонали своєї справи! Із задоволенням завжди йду туди! Всім рекомендую!
Ps. Обов’язково спробую японський манікюр.)
Дівчата супер, до вас як на свято. Професіоналізм на вищому рівні. Все стерильно, якісно і головне дуже затишно. Рекомендую!