У “Батьківщині” заявляють про підкуп виборців. БПП відхрещується

Фото Валерія Воротника

У Черкасах представники партії «Батьківщина» повідомляють, що в приміщенні за адресою Святотроїцька, 73 виявлено списки людей, навпроти прізвищ яких вказано суми коштів та розписки. Також, за їхніми словами, в приміщенні є коробки з грошима.

Про це повідомляє “Опора”.

На місце викликали правоохоронців, які проводять слідчі дії.

Фото: ГМ Опора

На місці перебувають і спостерігачі “Опори”.

Представники «Батьківшини», зокрема міський голова Анатолій Бондаренко та депутат обласної ради Михайло Мушієк стверджують, що тут нібито відбувався підкуп виборців.

Бондаренко викликав поліцію.

Фото Анатолія Бондаренка

– Ми зайшли сюди. На дверях нас не пускали. Ми виламали двері і побачили велику суму грошей, списки виборців від кандидата в президенти Юлії Литвиненко, агітаційна продукція з абревіатурою БПП. У зошиті був список людей і суми, які вони отримали. Коли запитали в людей, що ви тут робите, то вони почали хапатися за телефони. Було безліч розпискою за сьогоднішнє число, люди отримували готівку. У списках: бригадир, старший дільниці. Ми викликали поліцію, – каже мер.

Фото Анатолія Бондаренка

У БПП натомість заявляють, що про підкуп не можу бути й мови.

– Я офіційно заявляю, що партійна організація «Блок Петра Порошенка Солідарність» не задіяна у цих виборах. Тобто, як мінімум, некоректно говорити, що тут задіяний БПП. Якщо хочуть сказати, що йде підкуп за одного з кандидатів, то там на місці поліція. Хай вона розбирається, – заявив очільник обласного осередку БПП Солідарність Сергій Кудактін.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *