У Черкасах врятували Байрактара

У Черкаському обласному кардіологічному центрі прооперували пацієнта із незвичним прізвищем Байрактар. Володимиру Дмитровичу – 66 років. У кардіоцентрі чоловікові замінювали серцевий клапан. Як йому живеться із таким прізвищем та чи пишається ним – читайте у матеріалі “18000”.

Володимир Байрактар

“Наші анестезіологи прозвали його пацієнт-безпілотник”

– Відчув, що турбує серце, перевірили, побачили, що не працює клапан. Порекомендували зробити операцію, – розповідає, як опинився у черкаському кардіоцентрі, Володимир Байрактар. – Зараз набагато краще, забув, що таке задуха, біль у грудях.

За словами кардіохірурга Олега Журби, у чоловіка виявили  ураження аортального клапана. Операція із заміни клапана на штучний тривала 4,5 години.

– Для кардіохірургів це стандартна операція, нестандартною було лише прізвище пацієнта. Наші анестезіологи прозвали його пацієнт-безпілотник. Все пройшло добре. Ми бажаємо йому швидкого одужання, сподіваємось, операція продовжить його життя і якість життя також покращиться, – зазначає Журба.

Він каже, що почувши про незвичне прізвище пацієнта, навіть подумав, що чоловік змінив його під час війни. Проте виявилося, що Володимир Дмитрович має таке прізвище від народження.

Кардіохірург Олег Журба

“Почуєш Байрактар – хочеться сказати “Слава Україні”

Володимир Байрактар розповідає, що його родовід – з міста Ізмаїл Одеської області. Каже, що своїм прізвищем пишається. Хоч таким популярним воно стало лише зараз.

– Все життя треба було доводити, що я не гірший ніж ті, в кого прізвище Левченко і якісь подібні. Все життя мав бути попереду і наполягати на своєму. Ось так моє прізвище мене виховало, – каже пан Володимир.

Він зазначає, що вперше про своє прізвище читав ще у шкільному віці у книгах про Туреччину. Нині славу його прізвища вже продовжують двоє синів.

– Прізвищем своїм пишаюся. Яким би воно не було, це моє прізвище. Всі пишаються своїм прізвищем. Я роблю все, щоб його не осоромити. Більше того – це прізвище войовниче, – додає Володимир Байрактар.

Як повідомляв “18000”, черкаські кардіологи понад 9 годин боролись за життя пацієнта.

Долучайся до телеграм-каналу “Шо там у Черкасах?”. Оперативно повідомляємо про повітряні тривоги і першими повідомимо про нашу перемогу

коментарі
1 Коментар
  1. А девушку Джавелину?

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *