“Якщо Зеленський послідовний у своїх діях, то в мене немає шансів”, – Вельбівець про зміну влади і звільнення з ОДА

Фото: Про все

Голова Черкаської облдержадмністрації Олександр Вельбівець працює у штатному режимі і напише заяву на звільнення під час інавгурації нового президента, як цього вимагає законодавство.

Про це він заявив у коментарі кореспонденту 18000.

Раніше із заявами про дострокове припинення повноважень виступили очільники трьох областей: Львівської, Миколаївської та Закарпатської.

– Є визначений Конституцією і законами України порядок виконання повноважень головою ОДА, коли проходять президентські вибори і змінюється людина, яка є президентом України. Я працюю у штатному режимі. Сьогодні президентом України є Петро Олексійович Порошенко. Я забезпечує виконання своїх повноважень як голова ОДА, це-перше. Друге: процедурою визначено, що в день інавгурації нового президента ми всі маємо написати заяву на складання своїх повноважень. А далі рішення – за новим президентом, – сказав Вельбівець.

Він також зазначив, що вважає недоцільним складання повноважень зараз.

– Якісь робити гучні заяви про складання повноважень – скажіть, а що це вирішує в цілому? Показати командну позицію з Петром Олексійовичем? Ми її показували у своїй роботі! Думаю, випереджати події – мало що змінить, – переконаний очільник області.

Він також проаносував зміну голів ОДА по всій Україні.

– Якщо Володимир Олександрович (Зеленський, – ред.) послідовний у своїх висловах і далі діях, то, думаю, він має підписати всі заяви голів ОДА та РДА про звільнення. Оскільки він анонсував повне перезавантаження. Казав, що ніхто, хто працював у команді Порошенка і регіоналів, наскільки я пам’ятаю, не може бути в його команді. Тоді в мене шансів, як і в решти голів і районів, і областей, немає, – сказав Олександр Вельбівець.

Він наголосив, що за посаду не тримається.

– Я до цього спокійно ставлюся. Не все в цьому житті залежить від посади. Для мене ця посада ніколи не була метою життя, самоціллю чи найбільшою цінністю. Головне – як моє перебування на цій посаді буде розцінено черкащанами, – підсумував Вельбівець.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *